1.yıl

  Gaziosmanpaşa (Ankara) aeg servisi 220 10 41 - 229 10 42

  • İlan Sahibi : Çağatay Deniz
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Ankara / Çankaya
  • İlan Türü : Firma İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 1 Mayıs 2015 Cuma
  • İlan Bitiş Tarihi : 14 Haziran 2014 Cumartesi
  • Bulunduğu Sektör : Beyaz Eşya

  Gaziosmanpaşa (Ankara) aeg servisi 220 10 41 - 229 10 42 İlan Açıklaması

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa aeg servisi,gaziosmanpaşada aeg servisi,aeg gaziosmanpaşa servisi,aeg servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada aeg servisi,gaziosmanpaşada aeg beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada aeg klima servisi,gaziosmanpaşada aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Gaziosmanpaşa aeg servisi firmamızca aeg ürünlerinizin servis,bakım ve onarımları gaziosmanpaşada aeg servisi mizce 1 yıl garantili olarak gerçekleştirilmektedir.
  Aeg Gaziosmanpaşa servisinde ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi,kapınızda kredi kartı ile de yapabilmektesiniz.
  Aeg servisi Gaziosmanpaşa olarak mevcut bütün araçlarımız seyyar atölye konumunda olup arızalı olan aeg ürünleri için ihtiyaç duyulacak bütün aeg yedek parçaları mevcuttur.
  Gaziosmanpaşada aeg servisimizce aeg ürünlerinizin arızlarının % 97lik bir bölümü mahalinde giderilir.Onarımı uzun ve gürültülü olanlar ile teste tabi tutulacak olanlar gaziosmanpaşada aeg beyaz eşya servisi ne alınmak sureti ile en kısa zamanda tamir edilerek mağduriyete neden olmadan iade edilir.
  Ankarada aeg servisleri dendiğinde ilk sıralarda yer alan firmamız Gaziosmanpaşada aeg klima servisi,Gaziosmanpaşada aeg kombi servisi olarakta aeg Ankara servisleri arasında haklı bir gururu barındırmaktadır.
  Ankara Gaziosmanpaşa aeg servisi olarak konusunda uzman ve tam yetkili aeg Gaziosmanpaşa servis elemanlarımızca şikayetlerinizin anında giderilmesi için var gücümüzle çalışmaktayız.

  Gaziosmanpaşa Gaziosmanpaşa , Gaziosmanpaşa aeg , aeg Gaziosmanpaşa ,Gaziosmanpaşa aeg servisi, aeg Gaziosmanpaşa servisi, aeg servisi Gaziosmanpaşa ,
  Gaziosmanpaşa da aeg ,Gaziosmanpaşa aeg tamir,
  onarım,onarımı,klima,kombi,beyazeşya,çamaşır makinası,bulaşık makinası,buzdolabı,

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir