1.yıl

  Gaziosmanpaşa Aeg Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42

  • Ürün Adı : Gaziosmanpaşa Aeg Servisi (ankara) 229 10 41 - 229 10 42
  • Mevcut Belgeleri : usta eğiticiliği,ustalık ve teknisyenlik belgeleri
  • Birim Fiyatı :
   TR
  • Verilecek Yerler : Ankara
  • Hizmet Kategorisi : Beyaz Eşya Servisi

  Hizmet Hakkında

  229 10 41 – 229 10 42
  Gaziosmanpaşa aeg servisi,gaziosmanpaşada aeg servisi,aeg gaziosmanpaşa servisi,aeg servisi gaziosmanpaşa,ankara gaziosmanpaşada aeg servisi,gaziosmanpaşada aeg beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşada aeg klima servisi,gaziosmanpaşada aeg kombi servisi,ankarada aeg servisleri,aeg ankara servisleri
  Aeg ürünlerinin servis,bakım,ve onarım hizmetlerinde uzman olan gaziosmanpaşa aeg servisi size bir telefon kadar yakındır.

  Aeg gaziosmanpaşa servisi olarak aynı zamanda gaziosmanpaşada aeg beyaz eşya servisi,gaziosmanpaşa aeg kombi servisi,ve gaziosmanpaşa aeg klima servisi olarak ta hizmet vermekteyiz.

  Ankarada aeg servisleri arasında ilk sırada bulunan firmamız;konusunda uzman ve tam yetkili aeg servisi elemanlarımızca arızalarınız en kısa zamanda giderilerek çözüme kavuşturulmaktadır.

  Aeg ankara servisleri arasında ayrıcalıklı bir yere sahip olan aeg servisi Gaziosmanpaşa da ürünleriniz 1 yıl garantili olarak tamir edilmekte olup müşteri kayıtları elektronik ortamda takip edilmektedir.

  gaziosmanpaşa aeg servisi nce yapılan onarımların ücretini hem nakit;hemde kredi kartı ile kapıda ödeme kolaylığını sizlere sunmaktayız.

  Arızalı ürünlerin %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.Ancak %3 gibi küçük bir bölümü aeg gaziosmanpaşa aeg servisi atölyemize alınarak teste tabi tutulduktan sonra en kısa zamanda iadesi yapılır.

  Tümünü göster
  Ankara Bölge Servis
  Becerikli Sok.no:17 Kızılay (Çankaya / Ankara / Türkiye)
  090-312-2291041 / 090- -
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir