Gaziantep'teki patlama -TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası: -"Gaziantep'te halkımıza yapılan…

  • Yazı boyutu
Gaziantep'teki patlama
  -TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası:
  -"Gaziantep'te halkımıza yapılan…

Gaziantep'teki patlama -TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası: -"Gaziantep'te halkımıza yapılan saldırıyı nefretle kınıyoruz"

Türk Mühendis ve Mimarlar Odaları Birliği (TMMOB) İnşaat Mühendisleri Odası, Gaziantep'te gerçekleşen terör saldırısını kınadı.
     TMMOB İnşaat Mühendisleri Odası'ndan yapılan yazılı açıklamada, Gaziantep'te bayramın ikinci günü düzenlenen bombalı saldırıda 9 vatandaşın hayatını kaybettiği, 69 vatandaşın ise yaralandığı hatırlatılarak, şunlar kaydedildi:
     "Halkımıza yapılan saldırıyı nefretle kınıyor, saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımızın yakınlarına başsağlığı diliyor, acılarını paylaşıyoruz. Yaralı vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyoruz.
     Ülkemizi çatışmalı bir ortama sürüklemeyi ve barış umudunu tüketmeyi amaçlayan bu insanlık dışı saldırıyı nefretle kınıyoruz. Halklarımızın sağduyusunun toplumsal barışa yönelik bu türden saldırılara en güzel yanıtı vereceğine inanıyor, karanlık güçlerin hedeflerine ulaşamayacağını bir kez daha ifade ediyoruz."
    
    
    

Bu haberi 149 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir