Gaziantep'teki patlama... -ATO Başkanı Bezci: -"Kendimize, bu bebek katillerine destek veren…

  • Yazı boyutu
Gaziantep'teki patlama...
  -ATO Başkanı Bezci:
  -"Kendimize, bu bebek katillerine destek veren…

Gaziantep'teki patlama... -ATO Başkanı Bezci: -"Kendimize, bu bebek katillerine destek veren kitlenin sahip oldukları beynin hastalıklı olduğunu düşünmekten başka bir açıklama yapamıyoruz"

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci, Gaziantep'te meydana gelen patlamayı kınadı.
     Bezci, yaptığı yazılı açıklamada terörün insanlık dışı bir eylem yöntemi olduğunun önceki akşam gerçekleştirilen hain saldırıyla bir kez daha kanıtlandığını bildirdi.
     Terörün insanlıkla, hak ve halk mücadelesiyle ilgisi olmadığının bir kez daha ortaya çıktığını belirten Bezci, şunları kaydetti:
     "Dünya üzerinde hiçbir hak, bunun adına ne mücadelesi derseniz deyin, Ramazan gibi kutsal bir ayda çocuk kanı akıtmayı gerektirmez. Kalleşçe, insanların yaşam hakkını elinde alan terör örgütü, önceki gün Gaziantep'te katlettiği 1 yaşında, 4 yaşında, 11 yaşında ve 12 yaşındaki çocukların kanıyla hangi pazarlığın peşindedir. Kendimize, bu bebek katillerine destek veren kitlenin sahip oldukları beynin hastalıklı olduğunu düşünmekten başka bir açıklama yapamıyoruz. Körpecik çocukların kanıyla sulanan topraklarda nasıl bir mutluluk hayal ettiklerini anlamamız mümkün değil. Bu hain saldırıda hayatını kaybeden 9 vatandaşımıza Allah'tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum."
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir