Gazi Üniversitesi ile Halkbank arasında protokol imzalandı -Protokole göre, Gazi…

  • Yazı boyutu
Gazi Üniversitesi ile Halkbank arasında protokol imzalandı
     -Protokole göre, Gazi…

Gazi Üniversitesi ile Halkbank arasında protokol imzalandı -Protokole göre, Gazi Üniversitesi'ne yeni kayıt yaptıran 13 bin 500 öğrenci, Halkbank Jet Kart ücreti ödemeyecek

Gazi Üniversitesi ile Halkbank arasında imzalanan protokole göre, Gazi Üniversitesi'ne yeni kayıt yaptıran 13 bin 500 öğrenci Halkbank Jet Kart ücreti ödemeyecek.
     Gazi Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Gazi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Süleyman Büyükberber ile Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan arasında protokolün imzalandığı belirtildi.
     Protokole göre, 2012-2013 akademik yılında Gazi Üniversitesi'nde öğretime yeni başlayacak yaklaşık 13 bin 500 öğrenciden yemekhane girişlerinde ve üye iş yerlerinde temassız alışveriş yapmalarını sağlayacak Halkbank Jet Kart ücreti olan 15 TL alınmayacak.
     Halkbank ile yapılan protokolle birlikte bankanın yaklaşık 200 bin TL tutarında bir jest yapıldığını ifade eden Büyükberber, devletin adım adım parasız eğitime gittiği ve harçların kaldırılması gibi ciddi bir uygulamanın gündemde olduğu bir dönemde Halkbank'ın bu jestinin çok anlamlı ve değerli olduğunu ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 191 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir