Gazdaş'tan doğalgaz abonelik kampanyası

  • Yazı boyutu
Gazdaş'tan doğalgaz abonelik kampanyası

GAZDAŞ Doğal Gaz Dağıtım AŞ, Edirne'de doğalgaz kullanımının yaygınlaşması için ''Sakın geç kalma erken gel'' kampanyası başlattı.

Gazdaş Trakya Bölge Müdürü Tamer Akaslan, Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir, KrediVer Kurumsal Müşteriler Direktör Yardımcısı Ahmet Ersunan ve KrediVer Kurumsal Müşteriler Müdürü Gökhan Orhun'un katılımı ile basın toplantısı düzenledi.
     Akaslan, toplantıda Gazdaş'ın, Trakya bölgesi ve Gaziantep'te 2006 yılından bu yana yatırımlarına devam ettiğini söyledi. Şirket olarak 6 yılda 200 milyon dolarlık yatırım yaptıklarını ifade eden Akaslan, yıl sonuna kadar da 23 milyon dolarlık yatırım gerçekleştireceklerini belirtti.
     Yatırımların toplamının 2015 yılında 300 milyon doları bulacağını ve 5 bin kişiye istihdam sağlayacaklarını anlatan Akaslan, Trakya'da yaptıkları çalışmalar hakkında da ''Trakya'da şu ana kadar toplam 270 bin bağımsız birimin doğalgaz alt yapısı tamamlandı. Yıl sonuna kadar 41 bin bağımsız birimin aboneliğini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Bu sayede bu yılın sonunda toplam 160 bin abonemiz doğalgaz kullanacak'' dedi.
     Edirne İşletme Müdürü Cumhur Pekdemir de gerçekleştirdikleri altyapı çalışmaları sayesinde Edirne'nin yüzde 95'inin doğalgaz kullanabilecek durumda olduğunu bildirdi.
     Montajı yapılan 6 bin 577 adet servis kutusu ile 40 bin aboneye ulaşıldığını vurgulayan Pekdemir, yıl sonuna kadar da 20 bin aboneye ulaşmayı hedeflediklerini kaydetti.
     Edirne'de doğalgaz kullanımının yaygınlaşması için ''Sakın geç kalma erken gel'' kampanyası başlattıklarını vurgulayan Pekdemir, şöyle devam etti:
     ''Başvuru, iç tesisat yapım ve onay süreçlerini de göz önüne alarak, vatandaşlarımızı, yoğun başvurularının olduğu kış aylarını beklemeden, daha erken başvuru yapmaya davet ediyoruz. Doğalgaz aboneliğinde tüm ödemelerde avantaj sunan kampanyamızın sloganı 'Sakın geç kalma erken gel'. Abonelerimiz Garanti Bankası, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank kredi kartları ile abonelik bedelini 6 taksitte, güvence bedelini 4 taksitte ödeme imkanına sahipler. Ayrıca Societe Generale'in tüketici kredileri markası olan KrediVer ile anlaşma yaprak, abonelerimize iç tesisatlarının yapımı için kredi olanağı sunuyoruz.''
     KrediVer Kurumsal Müşteriler Direktör Yardımcısı Ahmet Ersunan ise abonelerin iç tesisat kurulum masrafları için yararlanabilecekleri kredi olanağı hakkında bilgi verdi.
     Ersunan, şunları kaydetti:
     ''Gazdaş, abonelerin iç tesisat yapımı ödemelerinde kolaylık sağlayabilmek için bankamız ile işbirliği yaptı. Bu işbirliği kapsamında aboneler, 'KrediVer' ile anlaşmalı iç tesisat firmalarına giderek, özel olarak geliştirdiğimiz 'KrediVer' paketlerinden yararlanabilecekler. KrediVer paketi, iç tesisat giderleri için 12 ay kadar vade farksız, 12 aydan 36 ay kadar da çok düşük vade farkı seçeneği sunuyor.''


Bu haberi 545 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir