Gas-Power 3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak

  • Yazı boyutu
Gas-Power 3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak

Gas-Power 3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak

Gas-Power 3. Türkiye Enerji Zirvesi Kayseri'de yapılacak.
     Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora, yaptığı açıklamada, Türkiye ve dünya enerji piyasasının özellikle elektrik, nükleer, doğalgaz ve yenilenebilir enerji alanında faaliyet gösteren firmaların katılımıyla gerçekleştirilecek zirvenin 11-13 Ekim tarihleri arasında Dünya Ticaret Merkezi'nde yapılacağını bildirdi.
     Zirveye, enerji, çevre ve ekonomi politikalarında söz sahibi olan siyasetçilerin, bürokratların, yurt içinden ve yurt dışından akademisyenlerin ve özel sektör temsilcilerinin katılacağını belirten Bora, zirve kapsamında düzenlenecek panellerde de enerji ve enerji piyasalarının konusunda uzman kişiler tarafından tüm yönleriyle ele alınacağını ifade etti.
     Kayserigaz'ın düzenlenen organizasyona sponsor olarak katılarak İstanbul'da düzenlenen toplantılarda aktif olarak yer aldığını belirten Bora, şunları kaydetti:
     "Zirvede Kayserigaz, misafirleri en iyi şekilde ağırlamak için özel etkinlikler düzenleyerek yaratılacak sinerji ile enerji piyasasının gelişimine katkı sağlamayı amaçlıyor. Enerji Fuarcılığı'nın organizasyonluğu, Gas-Power Gazetesi'nin katkıları ile düzenlenen ve geleneksel hale dönüşen Gas-Power 3. Türkiye Enerji Zirvesi çalışmaları son hızı ile devam ediyor. Zirve kapsamında İstanbul'da yapılan görüşmelerde yer almaktan son derece memnunuz."
    
    
    

Bu haberi 223 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir