Garanti ve iştiraklerinin yönetiminde bayrak değişimi -Krediler Genel Müdür Yardımcılığına…

  • Yazı boyutu
Garanti ve iştiraklerinin yönetiminde bayrak değişimi
     -Krediler Genel Müdür Yardımcılığına…

Garanti ve iştiraklerinin yönetiminde bayrak değişimi -Krediler Genel Müdür Yardımcılığına Erhan Adalı, Garanti Emeklilik Genel Müdürlüğüne Cemal Onaran, Ticari ve Kurumsal Krediler Koordinatörlüğüne de Mustafa Tiftikcioğlu getirildi

Garanti ve iştiraklerinin üst yönetiminde bazı görev değişiklikleri yaşandı.
     Yapılan açıklamaya göre, Garanti'ye 1997'de katılan Krediler Genel Müdür Yardımcısı Ali Temel, 31 Temmuz 2012 tarihi itibarıyla görevinden ayrılacak.
     Ali Temel'den boşalan Krediler Genel Müdür Yardımcılığını, halen Garanti Emeklilik Genel Müdürlüğü'nü yürüten Erhan Adalı üstlenecek.
     Garanti Mortgage Genel Müdürü Cemal Onaran ise Garanti Emeklilik Genel Müdürü olarak çalışmalarına devam edecek.
     Bugüne kadar Proje Finansmanı Birim Müdürlüğünü yürüten Mustafa Tiftikcioğlu da Ticari ve Kurumsal Krediler Koordinatörlüğü görevini üstlenecek.
     Konuyla ilgili bir açıklama yapan Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, "Garanti, her koşulda insan kaynağına yatırım yapan yönetim anlayışıyla, farklı yetkinlikleri, farklı pozisyonlarda verimli bir şekilde değerlendirebilen, yenilikçi insan kaynakları uygulamalarıyla çalışanlarına önemli kariyer fırsatları sunan bir kurum. Yeni görevlerine başlayacak arkadaşlarımın, tüm birikimlerini bugüne kadar olduğu gibi aynı dinamizm ve şevkle paylaşacaklarına, sorumlu oldukları alanları kısa sürede zirveye taşıyacaklarına yürekten inanıyorum" değerlendirmesini yaptı.
     Yeni görevlendirmede Krediler Genel Müdür Yardımcılığı'na getirilen Erhan Adalı çalışma yaşamına 1989 yılında, Garanti Bankası'nın Teftiş Kurulu'nda müfettiş yardımcısı olarak başladı. Garanti'nin, Kurumsal Bankacılık, KOBİ Bankacılığı gibi farklı birimlerinde yönetici olarak görev alan adalı, 2005'ten bu yana Garanti Emeklilik ve Hayat AŞ'nin Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.
     Garanti Emeklilik Genel Müdürlüğü'ne getirilen Cemal Onaran da, Garanti Bankası Teftiş Kurulu'nda müfettiş yardımcısı olarak göreve başladı. 2007 yılına kadar Garanti Bankası'nın İstanbul'daki çeşitli bölge müdürlüklerinde Bölge Müdürü olarak görev aldı.
     Mustafa Tiftikçioğlu ise, 2000 yılında Yönetmen olarak Osmanlı Bankası'nda çalışmaya başladı, yaklaşık 1 yıl sonra Garanti Ailesine katıldı.
    
    
    

Bu haberi 158 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir