Garanti, Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçildi

  • Yazı boyutu
Garanti, Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçildi

Garanti, Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası seçildi

Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından, art arda üçüncü defa Türkiye'nin En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası (Best Trade Finance Bank in Turkey) seçildi.
     Garanti açıklamasına göre, Derginin 83 ülke ve bölgeden yaptığı "En İyi Dış Ticaret Finansmanı Bankası" seçimi; Global Finance editörleri, sektör analistleri, kurumsal yöneticiler ve teknoloji uzmanlarının görüşlerinin yanı sıra derginin okuyucularının katıldığı anketle gerçekleştirildi. Değerlendirmede işlem hacmi, uluslararası penetrasyon, müşteri hizmetleri, rekabetçi fiyatlama ve yenilikçi teknoloji kriterlerindeki başarılar dikkate alındı. Garanti Bankası, ödülünü ekim ayında Dubai'de düzenlenecek törenle alacak.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, şunları ifade etti:
     "Garanti Bankası olarak, dış ticaret işlemlerinde müşterilerimize fark yaratacak çözümler üretmeye devam ediyor ve bu alandaki öncü rolümüzü başarıyla sürdürüyoruz. Global Finance'ten üst üste üç senedir aldığımız ödül, uluslararası finans otoritelerinin, dış piyasalardaki uzmanlığımız ve müşteri ilişkilerindeki başarımızla ilgili takdirini ortaya koyuyor. Dış ticaret finansmanı alanında müşterilerimize en iyi olanakları sunmaya devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 142 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir