Garanti Leasing, internetten ikinci el ekipman satışı yapacak

  • Yazı boyutu
Garanti Leasing, internetten ikinci el ekipman satışı yapacak

Garanti Leasing, internetten ikinci el ekipman satışı yapacak

Garanti Leasing, ikinci el varlık satışına yönelik www.leasingdepo.com'u kurdu.
     Garanti Leasing açıklamasına göre, sektörde bir 'ilk' olduğu belirtilen web sitesinde, iş makinesi, gayrimenkul, taşıt, traktör, tekstil makinesi ve tıbbi cihaz dahil olmak üzere toplam 16 kategoride satış gerçekleştirilecek.
     Sitede haberler, makine&ekipman rehberi bölümleri ile sektörel haber ve bilgiler de yer alacak. Kullanıcılar, sitedeki e-bülten özelliği sayesinde güncel bilgiler ve yeni satışa çıkarılan varlıkların bilgilerini anlık olarak takip edebilecek, satışa çıkan varlıklardan öncelikli olarak haberdar olabilecekler. Kullanıcılar site ilanlarında yer alan, ekipmanlar için online teklif vererek başvurabilecekler. İlgilendikleri ekipmanların fiyatı düştüğünde ise siteye bıraktıkları online kayıt sayesinde haberdar edilip, kendi fiyat tekliflerini verebilecekler. Yine o anda ilgilendikleri ekipman ilanlarda yok ise online kayıt bırakarak kendilerine böyle bir ekipman satışa çıktığında öncelikli haber verilmesini sağlayabilecekler. Tüm başvurular uzman ekip tarafından titizlikle incelenip değerlendirildikten sonra alıcıların taleplerine hızlıca cevap verilecek.
     Garanti Leasing Genel Müdürü Ünal Gökmenkonuya ilişkin yaptığı açıklamada, www.leasingdepo.com'un Garanti Leasing'in sektördeki öncü konumunu pekiştiren yenilikçi bir yaklaşımla hayata geçirildiğini belirterek, "Proje, ilgili sektörlerdeki kurumsal ve bireysel tüm alıcıları buluşturan önemli bir platform işlevi görecek" değerlendirmesinde bulundu. Site sayesinde alıcıların, ihtiyaç duydukları varlıkları kolaylıkla inceleyerek satın alabildiklerini belirten Gökmen, "Hem sektörümüz ,hem de kullanıcılar adına doğru bir projeyi hayata geçirmekten dolayı memnunuz" dedi.
    
    
    

Bu haberi 274 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir