Garanti Factoring'in 6 aylık net karı 11 milyon lira oldu

  • Yazı boyutu
Garanti Factoring'in 6 aylık net karı 11 milyon lira oldu

Garanti Factoring'in 6 aylık net karı 11 milyon lira oldu

Garanti Factoring, 2012 ilk altı ayında karını 11 milyon liraya yükseltti.
     Yapılan açıklamaya göre, geçen yılın aynı döneminde 2 milyon 900 bin lira kar elde eden Garanti Factoring, bu yılın ilk altı ayında 11 milyon lira kar elde etti.
     2012 yılının ilk yarısını 1 milyar 600 milyon lira aktif büyüklük ve 3 milyar 400 milyon lira ciro ile tamamlayan Garanti Factoring, geçen yılın aynı dönemine göre aktif büyükte yüzde 29, ciroda ise yüzde 24 oranında büyüme gerçekleştirdi.
     Müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet sunmayı hedeflediklerini vurgulayan Garanti Factoring Genel Müdürü Hulki Kara, "Kurumsal Yönetim İlkeleri'ne verdiğimiz önemin bir göstergesi olarak, girdiğimiz "Kurumsal Yönetim Derecelendirme" incelemesinde puanımız 8,36 olarak belirlendi. Şirketimiz bugüne kadar olduğu gibi "Kurumsal Yönetim İlkeleri"ne uyum konusundaki hassasiyetini sürdürerek, takip eden incelemelerde de derecelendirme puanını daha üst seviyeye çıkarmayı hedefliyor" şeklinde konuştu.
    
    
    

Bu haberi 165 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir