Garanti'den Ramazan ayına özel kredi kampanyası...

  • Yazı boyutu
Garanti'den Ramazan ayına özel kredi kampanyası...

Garanti'den Ramazan ayına özel kredi kampanyası...

Garanti Bankası'nın Ramazan ayına özel kampanyası sayesinde nakit ihtiyacı olan esnaf, kredi alma imkanına sahip oluyor.
     Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Garanti Bankası'nın Ramazan ayına özel kampanyası sayesinde, nakit ihtiyacı olan esnaf, ilk 3 ay geri ödemesiz kredi alma imkanına sahip oluyor. 50 bin liraya varan krediler, 24 aya ulaşan vadelerle, esnafa nakit kolaylığı sağlıyor.
     Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, konuya ilişkin açıklamasında şunları kaydetti:
     "Türkiye ekonomisinin bel kemiğini oluşturan esnaf, ekonomimizin son 10 yılda gerçekleştirdiği büyümenin sürekliliğinde kilit bir rol oynuyor. Hayatın içinden gelen pratik zekalarıyla esnafın kurduğu küçük çaplı işletmeler, esnek yapısı ve sürekli değişen koşullara uyum sağlama kabiliyetiyle, en zor zamanlarda bile ülke ekonomisine hayat veriyor. Esnafın ihtiyacına yönelik araştırmalarda tespit ettiğimiz en temel sorunlardan biri, nakit sıkıntısıydı. Ramazan ayında esnafa özel sunduğumuz kampanyayla, bu ihtiyaca yanıt vermeyi amaçlıyor, 'Esnafın Gelecek Garantisi' temasını sonuna kadar sahiplendiğimizi bir kez daha hissettirmek istiyoruz."
    
    
    

Bu haberi 132 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir