Garanti'den kadın girişimcilere özel kredi kampanyası

  • Yazı boyutu
Garanti'den kadın girişimcilere özel kredi kampanyası

Garanti'den kadın girişimcilere özel kredi kampanyası

Garanti Bankası, kadın girişimcilere özel yeni kredi kampanyasıyla Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor.
     Yapılan açıklamaya göre, kadın girişimciler kampanya kapsamında kullanacakları 100 bin liraya kadar krediyi 60 ay vade ve uygun faiz oranlarıyla geri ödeyebiliyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kadın girişimciler 31 Mayıs'a kadar Garanti şubelerinden başvuruda bulunabiliyor. Bilgi için www.garanti.com.tr adresinden faydalanabiliyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Nafiz Karadere, kadın girişimcilerin ülke ekonomisine katkılarının yadsınamayacağını belirtti.
     Karadere, şunları kaydetti:
     "Biz de kadın girişimcileri ayrı bir segment olarak ele alan ilk özel Türk bankası olarak, danışmanlık ve eğitim hizmetlerimizle onları destekliyor, karşılarına çıkan finansal engelleri aşmalarına yardımcı olmak için çalışıyoruz. Yeni kredi kampanyamızla girişimci kadınlarımıza, uygun koşullarda kredi fırsatı sunuyoruz. Kadın girişimciler için, tüm ihtiyaçlarını karşılayacak yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir