Garanti Cep-T Paracard'a "En İyi Ön Ödemeli Kart İnovasyonu" Ödülü

  • Yazı boyutu
Garanti Cep-T Paracard'a "En İyi Ön Ödemeli Kart İnovasyonu" Ödülü

Garanti Cep-T Paracard'a "En İyi Ön Ödemeli Kart İnovasyonu" Ödülü

Garanti Ödeme Sistemleri, Cep-T Paracard uygulaması ile Ön Ödemeli Kart Ödülleri Yarışması'nda (Prepaid Awards) "En İyi Ön Ödemeli Kart İnovasyonu" ödülünü kazandı.
     Garanti'den yapılan açıklamaya göre Cep-T Paracard, 2008 yılından bu yana düzenlenen yarışmada, Google Prepaid Card gibi birçok önemli adayı geride bırakarak, ödülü almaya hak kazandı.
     Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
     "Mobil dünya ile bankacılığı birleştiren Cep-T Paracard'ı tasarlarken, bankada mevduatı olmayan Turkcell abonelerini de bankacılıkla tanıştırmayı hedeflemiştik. Ürünümüz, öngördüğümüz gibi büyük bir ilgiyle karşılandı ve bugün itibarıyla 355 bin kullanıcıya ulaştı. Son aldığımız En İyi Ön Ödemeli Kart İnovasyonu ödülüyle, bu başarının uluslararası alanda da onaylandığını görüyoruz. Hızla gelişen ön ödemeli kartlar alanında, hayatı kolaylaştıran yenilikçi ürün ve hizmetler sunarak; '2023'te nakitsiz Türkiye' hedefimize ulaşmak için kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz."
     Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Cenk Bayrakdar ise "Mobil iletişim teknolojileri dünyayı yeniden şekillendiriyor, her alanda insan hayatını kolaylaştırıyor. Finans ve bankacılık bu mobil dönüşüme en çabuk uyum sağlayan sektörlerin başında geliyor. Turkcell ve Garanti Bankası mobil ödeme sistemleri alanında güç birliği yaparak Türkiye'de bu dönüşümün itici gücü olmakla kalmıyor, dünyaya da örnek olacak inovatif ürünlere imza atıyor" değerlendirmesinde bulundu.
    
    
    

Bu haberi 160 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir