Garanti Cep Şubesi artık iPad'de

  • Yazı boyutu
Garanti Cep Şubesi artık iPad'de

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Başer:"Önümüzdeki dönemde de fark yaratan ve alanında öncü olacak uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz"

Garanti Bankası, Cep Şubesi uygulamasını, iPhone ve Android telefonların ardından iPad'e de taşıdı.
     Yapılan açıklamaya göre, Garanti müşterileri, internete bağlanabilen tüm telefonların yanı sıra Android, iPhone ve iPad'e özel uygulamalar ile tüm bankacılık işlemlerini hızla gerçekleştirebiliyor.
     Cep Şubesi uygulaması diğer mobil bankacılık uygulamalarından farklı olarak, gelir-gider yönetimi, geçmiş ve gelecek nakit akışı görüntüleme, varlık-borç izleme, birikim hedefi gibi kişisel bütçe yönetim araçları sunuyor. Bu sayede müşteriler finansal durumlarını cep telefonlarından kolayca takip edebiliyor.
     Cep Şubesi uygulamaları hakkında bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, "Garanti Bankası olarak, müşterilerimizin hayatını kolaylaştıran yenilikçi hizmetlerle mobil bankacılıktaki liderliğimizi sürdürüyoruz. 2007 yılında 'wap.garanti.com.tr'de kullanıma sunduğumuz Cep Şubesi, akıllı telefonların ardından şimdi de iPad'e uyarlandı" değerlendirmesini yaptı.
     Başer, şunları kaydetti:
     "Yayınlandığı ilk günden itibaren ücretsiz finans uygulamaları arasında liderliği elinden bırakmayan iPhone ve Android uygulamalarımızdan sonra iPad uygulamamız da çok kısa sürede ilk sıraya yerleşti. TBB'nin yayınladığı 2. çeyrek rakamlarına göre mobil bankacılık pazar payımız müşteri adedinde bir önceki döneme göre yüzde 4,83 artışla yüzde 36,63'e, finansal işlemlerde ise yüzde 3,44 artışla yüzde 45,23'e ulaştı. Akıllı telefon pazarındaki büyüme ve müşterilerimizin ihtiyaçlarındaki değişimlere paralel olarak önümüzdeki dönemde de fark yaratan ve alanında öncü olacak uygulamalar geliştirmeye devam edeceğiz."
    
    
    


Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir