Garanti Bankası ve Turkcell'den, KOBİ'lerin dijital dönüşümüne destek

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası ve Turkcell'den, KOBİ'lerin dijital dönüşümüne destek

Garanti Bankası ve Turkcell'den, KOBİ'lerin dijital dönüşümüne destek

Garanti Bankası ve Turkcell, KOBİ'lere, dijital dünyadaki öncelikli ihtiyaçlarını karşılayarak rekabette fark yaratma imkanı sunacak.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, Garanti Bankası müşterisi olan KOBİ'ler, fırsatlar dahilinde Turkcell'in Türkiye'deki veri merkezlerinde, bilgi saklamayı güvenli hale getiren "Akıllı Bulut'a Yedekleme", dijital pazarlamayla yeni müşteri kazanımı ve satış artışına destek olan toplu SMS, e-posta adresi ve web sitesiyle kurumsal kimlik kazanmalarını sağlayan "Akıllı Dükkan", saha yönetimi ve yakıt optimizasyonuyla operasyonel verimliliği arttıran "Akıllı Araç" ürünlerine yüzde 30'a varan indirimlerle sahip olabilecek.
     Açıklamada, ürünlere 30 Mart Cumartesi gününden itibaren www.garanti.com.tr/turkcellkobipaketleri adresinden ulaşılabileceği bildirildi.
     Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, dijital dönüşümün, günümüzün küresel rekabet ortamında KOBİ'lerin olmazsa olmazları arasında bulunduğunu belirterek şu ifadeleri kullandı:
     "Ancak yapılan araştırmalar, Türkiye'de KOBİ'lerin teknolojinin sunduğu fırsatlardan yeterince faydalanamadığını gösteriyor. Biz de Garanti Bankası olarak, teknolojideki son gelişmelere paralel yenilikçi ürün ve hizmetler tasarlıyor, ürettiğimiz çok sayıda proje ve farklı işbirlikleriyle, KOBİ'lerin dijital dönüşümüne destek veriyoruz. Turkcell'le hayata geçirdiğimiz işbirliği de bu yaklaşımın son örneklerinden biri. Bu işbirliği sayesinde müşterimiz olan KOBİ'ler, zaman ve maliyetten tasarruf ederek verimliliklerini artıracak. Turkcell'in dijital dünyaya geçişte anahtar rolü oynayacak güçlü ürünlerine Garanti aracılığıyla çok daha hesaplı bir şekilde ulaşabilecek. Farklı ürün, çözüm ve işbirliklerimizle KOBİ'lerin dijital danışmanı 'Garanti' olmaya devam edeceğiz."
     Turkcell Üst Yöneticisi Süreyya Ciliv de KOBİ'lerin işlerine teknolojinin gücünü taşımaları için gerekli koşulları sağlamayı Turkcell'in en önemli görevlerinden biri olarak gördüklerini belirterek şunları kaydetti:
     "İşine teknolojinin gücünü katan her bir KOBİ, yalnızca piyasadaki zorlu rekabette bir adım öne çıkmakla kalmıyor, aynı zamanda Türkiye ekonomisinin istikrarına da katkıda bulunuyor. KOBİ'leri teknolojiyle destekleyerek rekabette fırsat eşitliği elde etmelerini sağlamanın yolu ise onlara doğru kanallardan ulaşabilmekten geçiyor.
     Garanti Bankası ile yaptığımız işbirliği bu açıdan çok değerli. Turkcell teknolojisini Garanti müşterisi KOBİ'lere daha da avantajlı koşullarda sunuyor, verilerini Türkiye'de saklamanın güveniyle işlerini büyütecek servis ve çözümlerimizle destekliyoruz. Bu işbirliğinin kazananı KOBİ'ler olacak. Turkcell-Garanti iş birliği sayesinde KOBİ'lerimiz teknolojinin desteğiyle kurumsallaşarak işlerini büyütecek ve verimlilik sağlayacak."
    
    

Bu haberi 171 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir