Garanti Bankası, "Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildi

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası, "Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildi

Garanti Bankası, "Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildi

Garanti Bankası, Financial Times grubunun finans dergisi The Banker'ın "Türkiye'nin En İyi Bankası" ödülüne layık görüldü.
     Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, her yıl Türkiye'den sadece 1 bankaya verilen ödüle 3. kez layık görülmenin gururunu yaşadıklarını kaydetti.
     Uluslararası finans çevrelerince takdir edilen başarıyı, Türk bankacılık sektörünün gücüne, sundukları hizmetin kalitesine ve müşteri odaklı bankacılık modeline borçlu olduklarını belirten Özen, Avrupa'nın En İyi Bankası olma hedefine her geçen gün biraz daha yaklaştıklarını belirtti.
     Özen, "Teknolojideki gelişmelerden faydalanarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğiz" dedi.
     Yayın hayatına 1926'da başlayan ve 180 ülkede okuyucuya ulaşan dergi, global şirketlerin ve finansal kurumların üst düzey yöneticilerine hitap ediyor.
     Dünyanın önde gelen finans kuruluşlarının katılımıyla gerçekleştirilen The Banker Awards ise The Banker dergisinin editörlerinin oylarıyla belirleniyor.
    
    
    

Bu haberi 151 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir