Garanti Bankası, tüm bankaların borçlarını tek noktadan ödeme imkanı sunuyor

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası, tüm bankaların borçlarını tek noktadan ödeme imkanı 
sunuyor

Garanti Bankası, tüm bankaların borçlarını tek noktadan ödeme imkanı sunuyor

Garanti Bankası, tüm bankaların kredi kartı kullanıcılarına, borçlarını tek noktadan hızlı ve kolay ödeme imkanı sunuyor.
     Konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre, kredi kartı sahipleri, kartları hangi bankanın olursa olsun, Garanti'nin 900'ü aşkın şubesinden işlem başına sadece 5 lira ödeyerek borcunu yatırabiliyor.
     Uygulamayla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Ali Fuat Erbil, "Yeni hizmetimizle, Garantili olsun ya da olmasın tüm kredi kartı kullanıcılarına, kart borcunu Garanti şubelerinden ödeme imkanı sağlıyoruz. Diğer bankalara ait kredi kartlarına sahip olanlar, artık borçlarını, kendi bankalarının şubesine gitmek zorunda kalmadan, yakınlarındaki herhangi bir Garanti şubesinden, çok uygun bir ücretle ödeyebiliyor. Teknolojideki yeniliklerden faydalanarak, her türlü bankacılık hizmetinde en iyi imkanları sunmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 139 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir