Garanti Bankası'nın Üst Yönetiminde Yeni Görev Paylaşımı

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası'nın Üst Yönetiminde Yeni Görev Paylaşımı

Garanti Bankası'nın Üst Yönetiminde Yeni Görev Paylaşımı

Garanti Bankası'nın dün yapılan yönetim kurulu toplantısında, üst yönetimin sorumluluk paylaşımını içeren bazı değişiklikler gerçekleştirildi.
     Yapılan açıklamaya göre, Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Turgay Gönensin, İştirakler Koordinasyon Genel Müdür Yardımcılığı'na atandı. Gerekli yasal prosedürlerin tamamlanmasını takiben, Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcılığı görevini, 1989'dan bu yana bankada farklı pozisyonlarda çalışan, son olarak Ticari Bankacılık Pazarlama Koordinatörlüğü görevini yürüten Recep Baştuğ üstlenecek.
     Hazine Genel Müdür Yardımcısı Uruz Ersözoğlu'nun istifası ise 1 Ocak 2013 tarihi itibarıyla kabul edildi.
     Yönetim Kurulu'nun kararları doğrultusunda, Hazine Genel Müdür Yardımcılığı'nın adı Hazine ve Yatırım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcılığı olarak değiştirildi. Yatırım Bankacılığı Aracılık Hizmetleri, Yatırım Bankacılığı Ürün Yönetimi, Sigorta ve Emeklilik Koordinasyon müdürlüklerinin de bağlandığı Hazine ve Yatırım Genel Müdür Yardımcılığı'na Gökhan Erün getirildi.
     Garanti Bankası Yönetim Kurulu ayrıca, Müşteri Memnuniyeti Müdürlüğü'nün, Şubesiz Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer'e bağlanmasına ve söz konusu genel müdür yardımcılığının adının Şubesiz Bankacılık ve Müşteri Memnuniyeti Genel Müdür Yardımcılığı olarak değiştirilmesine de karar verdi.
    
    
    

Bu haberi 120 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir