Garanti Bankası'ndan otomobil bayilerine yeni ürün...

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası'ndan otomobil bayilerine yeni ürün...

Garanti Bankası'ndan otomobil bayilerine yeni ürün...

Garanti Bankası otomobil bayilerine yeni ürünü olan "Takas Kredisi"ni sunuyor.
     Garanti Bankası açıklamasına göre, Takas Kredisi, distribütörlerden bağımsız olarak doğrudan bayiyi kredilendiren; bayinin tüm kredi işlemlerini web üzerinden kolayca gerçekleştirmesini sağlayan bir finans modeli imkanı sağlıyor.
     Yetkili otomobil bayileri, Takas Kredisi sayesinde 2. el araç alımındaki finansman ihtiyaçlarını kolay, hızlı ve uygun fiyatlarla karşılama, işletme sermayesi ihtiyaçlarına etkili bir çözüm bulma imkanını elde ediyor.
     Sistem sayesinde bayiler, sadece ilk başvuruda kredi üst limitinin belirlenmesi amacıyla şubeye gidiyor. Daha sonra, müşterilerinden alacakları 2. el araçlar için, hiçbir şekilde şubeye gitmeden, internet şubesi üzerinden işlemlerini tamamlayıp, alabilecekleri kredi miktarını öğreniyor ve aynı şekilde işlem sonunda krediyi kapatabiliyor.
     Binek ve hafif ticari araçlarda kasko değerinin yüzde 75'ine kadar, 30-60-90 gün vadelerle kredi imkanı sunan Takas Kredisi, sunduğu uygun teminat koşullarıyla dikkat çekiyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Fuat Erbil, şunları kaydetti:
     "Garanti Bankası olarak, 2. el araçların finansmanı konusunda otomobil bayilerinin hayatını kolaylaştıracak, yenilikçi ve sektöre yön vermeye aday bir ürün sunuyoruz. Yetkili otomobil bayilerine yönelik Takas Kredisi sayesinde; ilk başvurudan sonra, her 2. el araç alışverişinde kredi işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirme imkanı sağlayan yeni bir finans modeli öneriyoruz. Böylece bayilerin 2. el araç alımını kolaylaştırarak, işletme sermayesi yönetimine yardımcı oluyoruz. Otomobil bayilerinin ihtiyaçlarından yola çıkarak tasarladığımız ürünün, bayilerin 2. el otomobil piyasasındaki etkinliğini artırarak, piyasanın canlanmasına katkı sağlayacağına inanıyoruz."
    
    
    

Bu haberi 152 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir