Garanti Bankası'ndan, Kurban Bayramı kredisi...

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası'ndan, Kurban Bayramı kredisi...

Garanti Bankası'ndan, Kurban Bayramı kredisi...

Garanti Bankası, Kurban Bayramı'na özel düşük masraf ve faizli destek kredisi kampanyasına başladı.
     Garanti Bankası'ndan yapılan açıklamaya göre, Garanti müşterileri, Kurban Bayramı sonuna kadar sürecek kampanya kapsamında, yüzde 0,89 faizli, 9 lira dosya masraflı, 9 ay vadeli kredi kullanabiliyor. Daha yüksek tutarlı kredi ihtiyacı olanlara ise 60 aya varan vadelerde, 50 bin liraya kadar bayram kredisi seçeneği sunuluyor.
     Konuyla ilgili bilgi veren Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç, şunları ifade etti:
     "Bayramda nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyen müşterilerimize, ihtiyaç duydukları krediyi en kolay ödenebilir şekilde vermeyi amaçlıyoruz. Üstelik başvuru sistemimizi daha da sadeleştirdik. Artık müşterilerimiz gelir belgesi ve ikametgaha gerek olmadan, sadece nüfus cüzdanlarıyla, kolayca kredi başvurusu yapabiliyor. Ayrıca sektörde benzeri olmayan Tam Destek hizmetlerimizle, krediyle ilgili farklı ihtiyaçlar için benzersiz çözümler sunuyoruz. Örneğin; müşterilerimiz kredi alırken danışmanlık alabiliyor, ihtiyaç halinde kredi miktarını artırabiliyor, taksitlerini azaltabiliyor ya da erteleme hizmetlerinden yararlanabiliyor. Ayrıca, kredi bitiminde eski müşteri indiriminden faydalanma ve yeni kredi alma fırsatını da elde ediyor. Müşterilerimize uygun kredi seçenekleri geliştirmeye devam edeceğiz."
    
    
    

Bu haberi 137 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir