Garanti Bankası'ndan gençlere özel kart, "Bonus Genç"

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası'ndan gençlere özel kart, "Bonus Genç"

Garanti Bankası'ndan gençlere özel kart, "Bonus Genç"

Garanti Bankası, kolay başvurulabilen, yıllık kart ücreti olmayan, temassız ödeme özelliğine sahip "Bonus Genç" kredi kartını 18-25 yaş arası gençlerin hizmetine sunuyor.
     Garanti Bankası'nın açıklamasına göre, "Bonus Genç" kart sahipleri, üye işyeri ağına sahip Bonus üye işyerlerinde bonus kazanımı ve taksit fırsatının yanı sıra, tüm harcamaları için taksit, ek taksit ve işlem erteleme imkanlarından bir SMS'le kolayca yararlanabilecekler.
     Bonus Genç sahibi olmak için, "GENC" yazarak 3340'a göndermenin yeterli olduğu bildirilen açıklamaya göre, kart sahipleri, kartın temassız ödeme özelliği sayesinde, Trink logosunu gördükleri tüm noktalarda, 35 lira ve altındaki işlemlerini şifre ve imzaya gerek kalmadan gerçekleştirebiliyor.
     Bonus'un "Taksitli Nakit Avans" hizmetiyle, tüm nakit ihtiyaçlarını anında karşılayıp taksitle ödeyebilen Bonus Genç kullanıcıları, diledikleri Bonus kampanyasına sadece bir kısa mesajla katılabiliyor.
     Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Onur Genç, Türkiye'nin ilk çipli ve çok markalı kredi kartı platformu Bonus'la, her yaştan müşterilerin beklentilerine yanıt verdiklerini belirterek şu ifadeleri kullandı:
     "Özellikli ürün ve hizmetler sunuyoruz. Bonus Genç ile ne istediğini bilen genç müşterilerimize çok daha dinamik bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Gençler, Bonus ayrıcalıkları ve kampanyalarından yararlanırken, Trink özelliğiyle bir dokunuşla ödeme yapabilecek. Türkiye'nin en kolay başvurulabilen kredi kartı Bonus Genç, çok yakın zamanda, kart ücreti ödemeden Bonus ayrıcalıklarıyla alışveriş keyfi yaşamak isteyen gençlerin tercihi olacak."
    
    
    

Bu haberi 175 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir