Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen: -"Paydaşlarımıza Garanti'nin hikayesini aktardığımız…

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen:
     -"Paydaşlarımıza Garanti'nin hikayesini aktardığımız…

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen: -"Paydaşlarımıza Garanti'nin hikayesini aktardığımız önemli bir iletişim aracı olan interaktif faaliyet raporu sitemizin kullanıcı sayısı, geçen yıla göre 20 bin yeni kullanıcının katılımıyla, yaklaşık 3 kat arttı"

Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen, "Paydaşlarımıza Garanti'nin hikayesini aktardığımız önemli bir iletişim aracı olan interaktif faaliyet raporu sitemizin kullanıcı sayısı, geçen yıla göre 20 bin yeni kullanıcının katılımıyla, yaklaşık 3 kat arttı" dedi.
     Garanti Bankası açıklamasına göre, bankanın "2011 İnteraktif Faaliyet Raporu", anlatım, görsel tasarım ve yaratıcılık kriterlerindeki performansıyla, uluslararası iletişim uzmanları tarafından 2012'nin en iyi iletişim araçları arasında gösteriliyor.
     Garanti Bankası Genel Müdürü Ergun Özen konuyla ilgili değerlendirmesinde, "Yıllık raporu hazırlarken, faaliyetlerimizin yanı sıra sürdürülebilir başarıyı nasıl yakaladığımızı da anlatmaya çalıştık. Bunun için 'mutfak' temasını, yaratıcı tasarım ve içerikle birleştirdik. Günümüzde değişen bankacılık dinamikleri, faaliyet raporlarının dijital ortamda da yer almasını gerektiriyor.
     Paydaşlarımıza Garanti'nin hikayesini aktardığımız önemli bir iletişim aracı olan interaktif faaliyet raporu sitemizin kullanıcı sayısı, geçen yıla göre 20 bin yeni kullanıcının katılımıyla, yaklaşık 3 kat arttı. Gelecekte, dijital ortamdaki yeni uygulamalarla fark yaratmaya ve sektöre liderlik etmeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.
    
     -"Platin Ödül" kazandı-
    
     Şeffaf ve güvene dayalı ilişkiyi simgeleyen rapor, uluslararası platformlarda ödüllendiriliyor. Site en son, Amerikan İletişim Profesyonelleri Ligi (LACP, League of American Communications Professionals) tarafından düzenlenen Global İletişim Ödülleri 2012 Spotlight Awards'da, 100 üzerinden 99 puan alarak "Platin Ödül"e layık görüldü.
    
    
    

Bu haberi 147 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir