Garanti Bankası banka bono/tahvil ihracı -İhraçlara ilişkin talep toplama işlemi 7-8-9 Kasım…

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası banka bono/tahvil ihracı
     -İhraçlara ilişkin talep toplama işlemi 7-8-9 Kasım…

Garanti Bankası banka bono/tahvil ihracı -İhraçlara ilişkin talep toplama işlemi 7-8-9 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek

Garanti Bankası'nın banka bono/tahvil ihraçlarına ilişkin talep toplama işleminin 7-8-9 Kasım 2012 tarihlerinde gerçekleştirileceği bildirildi.
     Türkiye Garanti Bankası AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yayımlanan açıklamasında, 300 milyon Türk Lirası nominal değerli 91 gün vadeli ve 300 milyon Türk Lirası nominal değerli 179 gün vadeli iki adet banka bonosu ve 368 gün vadeli iskontolu banka tahvili ihracı ile ilgili başvurunun, Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından, dün, Kurul kaydına alındığı belirtildi.
     Açıklamada, "Satışa konu olan toplam 750 milyon TL nominal tutarındaki ihraca toplam ihraç tutarı olan 750 milyon TL nominalden daha fazla talep gelmesi durumunda toplam tutar 950 milyon TL nominal tutara kadar arttırılabilecektir" bilgisi verildi.
     Banka bonoları ve tahvil ihracı ile ilgili olarak Sermaye Piyasası Kurulu tarafından 5 Kasım 2012 tarihinde onaylanan "Sirküler"e de yer verilen açıklamada, Garanti Bankası Banka Bono/Tahvil ihraçlarına ilişkin talep toplama işleminin 7-8-9 Kasım 2012 tarihlerinde gerçekleştirileceği de kaydedildi.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir