Garanti Bankası, 9. kez "Türkiye'nin En İyi İnternet Bankası" seçildi

  • Yazı boyutu
Garanti Bankası, 9. kez "Türkiye'nin En İyi İnternet Bankası" seçildi

Garanti Bankası, 9. kez "Türkiye'nin En İyi İnternet Bankası" seçildi

Garanti Bankası, Global Finance tarafından 9. kez "Türkiye'nin En İyi İnternet Bankası" seçildi.
     Yapılan açıklamaya göre, Garanti Bankası, geçtiğimiz yıl yenilenen internet şubesiyle, saygın iş ve finans dergilerinden Global Finance tarafından gerçekleştirilen "Avrupa'nın En İyi İnternet Bankaları" değerlendirmesinde, 9. kez "Türkiye'nin En İyi Bankası" seçildi. Banka, ayrıca "En İyi Mevduat, Kredi ve Yatırım Seçeneği Sunan İnternet Bankası" ve "En İyi Bütünleşik Bireysel Site" ödülleriyle, Avrupa çapında iki birincilik de kazandı.
     Açıklamada konuyla ilgili görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Didem Dinçer Başer, Türkiye'nin En İyi Bankası seçilmelerinin yanı sıra, ödül aldıkları diğer kategorilerde de Avrupa'nın en iyisi olmaktan çok memnun olduklarını belirterek, "Aldığımız ödüller, başarıyı daha ileriye taşımamız için bizi motive ediyor. Garanti İnternet Şubesi, layık görüldüğü ödüllerle hem online kanaldan ürün satış becerisini, hem de müşteri deneyimine verdiği önemi kanıtladı. Tüketicilerin tüm bankacılık faaliyetlerini şubeye gitmeden gerçekleştirdiği Garanti İnternet Şubesi, müşterilerimizin tercih ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı, finans ve danışmanlık hizmetleriyle, her türlü bankacılık işlemlerinde en büyük destekçisi olmayı sürdürecek" değerlendirmesinde bulundu.
     Garanti İnternet Şubesi, 2,2 milyon aktif kullanıcı, günlük ortalama 750 bin kullanım, kurumsal bankacılıkta aylık ortalama 16 milyon, bireysel bankacılıkta 44 milyona ulaşan işlem sayısıyla, internet bankacılığındaki büyüklüğünü gözler önüne seriyor. Garanti Bankası, Türkiye Bankalar Birliği'nin 2012 yılı 1. Çeyrek verilerine göre, müşteri sayısında yüzde 24, finansal işlemlerde yüzde 29, ödemelerde ise yüzde 56 pazar payına sahip bulunuyor.
    
    
    

Bu haberi 209 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir