"GAPSHOES Fuarı" uluslararası fuar niteliği kazandı -GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu:…

  • Yazı boyutu
"GAPSHOES Fuarı" uluslararası fuar niteliği kazandı
  -GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu:…

"GAPSHOES Fuarı" uluslararası fuar niteliği kazandı -GSO Yönetim Kurulu Başkanı Konukoğlu: -"Artık Gaziantep'in uluslararası bir fuarı var. Umarım diğer sektörel fuarlarımız için de aynı mutluluğu yaşarız"

Türkiye'de sektöründe ikinci fuar olma özelliğini taşıyan "Ayakkabı, Terlik, Saraciye ve Yan Sanayileri Fuarı (GAPSHOES)", uluslararası fuar unvanını kullanma hakkı kazandı.
     Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, yaptığı yazılı açıklamada, 2000 yılından bu yana GSO'nun desteğiyle Akort Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen GAPSHOES Fuarı'nın, bundan böyle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği kriterlerine göre "Uluslararası fuar" niteliğinde düzenleneceğini belirtti.
     Türkiye'nin İstanbul'dan sonra sektörde ikinci fuarı olma özelliği taşıyan GAPSHOES Fuarı'nın hedefinde doğru ve sağlam adımlarla ilerlediğini vurgulayan Konukoğlu, şunları kaydetti:
     "Yıllar önce Uluslararası fuar olma misyonu ile yola çıkarak düzenlediğimiz fuar organizasyonumuzda bugün başarılarımızın karşılığını alıyoruz. GAPSHOES, her yıl yükselen başarı grafiği ile sektörün Türkiye'de önemli bir buluşma noktası oldu."
     Adil Konukoğlu, başarılarının tescil edildiğini, bundan böyle fuarda çok daha iyi işlere imza atacaklarını ifade ederek, "Artık Gaziantep'in uluslararası bir fuarı var. Umarım diğer sektörel fuarlarımız için de aynı mutluluğu yaşarız. Bu başarının Gaziantep'e, sektörümüze hayırlı olmasını diliyor, birlikte başarıyı yakaladığımız Akort Fuarcılığa ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.
    
    
    

Bu haberi 177 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir