GAP Eylem Planı revizyon toplantısı -Kalkınma Bakanı Yılmaz: (1) -"Birileri bu bölgede kan,…

  • Yazı boyutu
GAP Eylem Planı revizyon toplantısı 
  -Kalkınma Bakanı Yılmaz: (1)
  -"Birileri bu bölgede kan,…

GAP Eylem Planı revizyon toplantısı -Kalkınma Bakanı Yılmaz: (1) -"Birileri bu bölgede kan, gözyaşı, çatışma, huzursuzluk ve bütün toplumu özelikle de bu bölgede yaşayan insanları daha gerilere çeken kalkınmasını, ilerlemesini, refahını engelleyen faaliyetler içindeyken biz bu bölgede daha fazla refah için çalışıyoruz, daha fazla özgürlük için çalışıyoruz" -"Şehitlerimize Allah'tan rahmet, bütün milletimize başsağlığı diliyorum"

Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, "Birileri bu bölgede kan, gözyaşı, çatışma, huzursuzluk ve bütün toplumu özelikle de bu bölgede yaşayan insanları daha gerilere çeken, kalkınmasını, ilerlemesini, refahını engelleyen faaliyetler içindeyken biz bu bölgede daha fazla refah için çalışıyoruz, daha fazla özgürlük için çalışıyoruz" dedi.
     Daha önce Diyarbakır ve Mardin'de düzenlenen "GAP Eylem Planı revizyon toplantısı"nın üçüncüsü, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin ve Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın katılımıyla Gaziantep'te yapıldı.
     Kalkınma Bakanı Yılmaz, Hakkari'deki terör saldırısında şehit olanlara Allah'tan rahmet ve bütün millete başsağlığı dileyerek başladığı konuşmasında, şunları kaydetti:
     "Bugün şehitlerimiz var. Şehitlerimiz için gerçekten üzülüyoruz. Hakkari'de askerlerimiz ve korucularımız şehit edildi. Ben onlara Allah'tan rahmet diliyorum. Aileleri başta olmak üzere Türk Silahlı Kuvvetlerimize, milletimize başsağlığı diliyorum.
     Bu vesileyle şunun da altın çizmek istiyorum. Birileri bu bölgede kan, gözyaşı, çatışma, huzursuzluk ve bütün toplumu özelikle de bu bölgede yaşayan insanları daha gerilere çeken, kalkınmasını, ilerlemesini, refahını engelleyen faaliyetler içindeyken, biz bu bölgede daha fazla refah için çalışıyoruz, daha fazla özgürlük için çalışıyoruz. Milletimize, vatandaşımıza, bu bölgelerde yaşayan insanlarımıza daha iyi bir gelecek sağlamak için çalışıyoruz. Bunu da milletimizin, her kesimin takdir edeceğine inanıyorum. Bir kez daha şehitlerimize Allah'tan rahmet, bütün milletimize de başsağlığı diliyorum."
     (Sürecek)
    
    
    

Bu haberi 143 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir