Galatasaray Sportif AŞ: -"Sermaye artırımının iptaline yönelik olarak, Şirketimize tebliğ…

  • Yazı boyutu
Galatasaray Sportif AŞ:
     -"Sermaye artırımının iptaline yönelik olarak, 
     Şirketimize tebliğ…

Galatasaray Sportif AŞ: -"Sermaye artırımının iptaline yönelik olarak, Şirketimize tebliğ edilmiş olan herhangi bir iptal davası bulunmamaktadır"

Galatasaray Sportif AŞ, sermaye artırımının iptaline yönelik olarak, Şirkete tebliğ edilmiş olan herhangi bir iptal davası bulunmadığını bildirdi.
     Galatasaray Sportif Sınai ve Ticari Yatırımlar AŞ'nin, Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan açıklamasında, şunlar kaydedildi:
     "Şirketimiz Yönetim Kurulu tarafından 13 Eylül 2012 tarihinde alınmış olan sermaye artırımının iptaline yönelik olarak, Şirketimize tebliğ edilmiş olan herhangi bir iptal davası bulunmamaktadır.
     Keza, Şirketimize tebliğ edilmiş, şirketimiz aleyhine açılmış olan herhangi bir ceza soruşturması da bulunmamaktadır. Şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanına yönelik olarak yapılmış olan suçlamaya Yönetim Kurulu başkanımız haricen muttali olmuş olup, bahse soruşturma dosyasına yönelik olarak ifade işlemi süreci takip edilmektedir."
    
    
    

Bu haberi 130 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir