Fox Servis

  demirkapı mh velioğlu cd nisan sk no 1/1 (Bağcılar / İstanbul / Türkiye)
  090-542-4169582 090-507-7081266
  murat özübek (Firma Sahibi / Ortağı)

  Fox Servis Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  fox servis group Teknik Hizmetler 2007 Yılında TeknoSa Yetkili servisinden ayrılan Uzman Teknisyenler tarafından kurularak Klima ve soğutma sistemleri branşında servis hayatına başlamıştır.

  Şirketimiz 1 yıl sonra Baymak Yetkili bayi olarak 2 yıl doğalgazlı sistemler konusunda hizmet vermiştir. Aynı dönemlerde Samsung Ürünlerinin yetkili bayi ve yetkili servisliği hizmetlerinde de bulunmuştur. Bu arada Samsung elektronik sistemleri ile ilgilenerek Tv, uydu sistemleri branşına girilmiştir. Bunun da bir sonucu olarak Digitürk ve Dsmart bayiliği ve servisliği oluşmuştur.

  İlerleyen yıllarda ekonomik şartları takip eden şirketimiz bir grup anlaşmalar yaparak bir nevi ` Birleşmiş Şirketler Grubu ` oluşturarak yaklaşık 10 Branşta hizmet vermeye başlamıştır. Bu yeni branşlar içinde , Bina Dekorasyon, Çatı onarımı , Dış cephe mantolama, Temizlik grubu olarak, Ev ve iş yeri temizliği, halı ve koltuk yıkama bazı diğer branşlar yer almaktadır.

  2008 yılında iştiraki olduğu bir şirket vasıtası ile İklimSa (TeknoSa) grubu Yetkili servisliği almış bulunan grubumuz piyasa şartları gereği Türkiye`de ilklerden olan servis ve hizmet organizasyonu konusuna ağırlık vermek için hisselerinin büyük çoğunluğunu devir etmiştir.

  Halen Isıtma-Soğutma, (Klima-kombi ), Beyaz eşya, Doğalgazlı sistemlerde kombi, doğalgaz sobası, Merkezi sistem kazan, Mekanik doğalgaz tesisatı, Tv ve uydu sistemleri ile Digitürk -Dsmart arıza ve montajları, Bina izolasyonu, çatı ve dekorasyonu, karot ve beton kırma, Genel temizlik, Halı ve koltuk yıkama hizmetleri ile bazı elektrik, elektronik, mekanik sistemler konularında organize olmuş servis ağı ile İstanbul içinde aynı gün içinde yüzlerce müşteriye hizmet verme kapasitesine ulaşmıştır.

  Grubumuza pek yakında Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere diğer illerden de katılımlar olacak olup Türkiye çapında teknik servislik hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

  Saygılarımızla,

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Fox Servis
  demirkapı mh velioğlu cd nisan sk no 1/1 (Bağcılar / İstanbul / Türkiye)
  090-542-4169582 / 090-507-7081266
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir