A Klas Kopy Büro Makinalari

  Istasyon Caddesi özel Idare Işhani No:4 ( / Osmaniye / Türkiye)
  090-328-8149966 090-328-8149966
  A Klas Kopy Büro Makinalari (Firma Sahibi / Ortağı)

  Fotokopi Ve Yazicilarda Kampanya

  • İlan Sahibi : A Klas Kopy Büro Makinalari
  • Ülke / Şehir / İlçe : Türkiye / Osmaniye
  • İlan Türü : Satım İlanları
  • İlan Eklenme Tarihi : 11 Mart 2010 Perşembe
  • İlan Bitiş Tarihi : 17 Mart 2011 Perşembe
  • Bulunduğu Sektör : Fotokopi Cihazı

  Fotokopi Ve Yazicilarda Kampanya İlan Açıklaması

  Büro makinelerinde, Hangisi iyi, sağlam, uzun ömürlü diye düşünmenize gerek yok! Sizler için araştırdık!
  Neden KLAS KOPY’DEN almalısınız? diger markalara göre farklarımız, neden En çok Satılan Fotokopi biziz, tüm püf noktaları size aşağıda belirttim.
  En önemlisi, makineyi ucuz almak değil, ucuza kopya`yı mal edebilmektir.
  Ürünün satın alma maliyetinden ziyade, kullanım maliyeti önem kazanmaktadır. Hiç bitmeyen yedek parça masrafları, teknik servis masrafları bir süre sonra ürünün ilk alım maliyetini katlamaktadır. ECOSYS konseptini benimseyen KLAS KOPY ürünleri En uzun ömürlü yedek parça ve toner ile diğer markalara oranla kopya başı maliyetinizi %70 kadar varan avantaj sağlamaktadır.
  Tüm ürünlerimiz 2 yıl yerinde Garantili olduğu gibi yedek parçaları Fotokopi özelliklerde verilen ömür kadar Garantisi olacaktır. Ömür garantilerinin de Bir çok firmamın bilgi veremediğini göreceksiniz.Merdaneye yapışmayan KLAS KOPY ’ nin yeni SERAMİK katkılı toner ile Kağıt sıkışmaları artık sizin için son bulmuş olacaktır.
  Tüm ürünlerimizde KLAS KOPY / developer`siz MİCRO toner sistemi ve developerli ile yüksek kaliteli görüntüye sahip olursunuz. Özellikle Gri tonlamalı baskılarda Farkımız açıkça ortaya çıkmaktadır. Çok az atık toner. Atık’la çöpe giden toneriniz artık KLAS KOPY `de yok denecek kadar az.
  Ürünlerimizin dış dizaynı çok şık, az kullanım yeri kaplama ve kolay Tuşlarla ofis için ideal tiptedir. Birçok tasarım ödülüne sahiptir.
  Makinelerimizde halojen lamba yerine florasan ışık kullanılmıştır, bu sayede makinede soğutucu fan`a ihtiyaç duymaz; makina içine toz çekmemiş olur; bakım çok az ister.
  Fotokopi Makineleri sürekli servis ile bağı olan ürünlerdir. Birçok markada karşınızda garantili iken dahi Muhatap kurum ve kişiler bulamazsınız; biz

  Tümünü göster

  Firmanın Diğer Satım İlanları

  Firmaya ait başka satım ilanı bulunamamıştır.
  A Klas Kopy Büro Makinalari
  Istasyon Caddesi özel Idare Işhani No:4 ( / Osmaniye / Türkiye)
  090-328-8149966
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir