Fotoğraf yarışması

  • Yazı boyutu
Fotoğraf yarışması

Turkcell ve İstanbul Modern'den fotoğraf yarışması

Turkcell, iletişim ve teknoloji sponsoru olduğu İstanbul Mode ile "Benim Şehrim" isimli fotoğraf yarışması düzenledi.
     Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, şirket herkesi yaşadığı şehrin eşsiz manzaralarını ve anlarını fotoğraflayarak Instagram'da yayınlamaya davet etti. Yarışma için çekilecek özel karelerin "Yaşadığım şehri seviyorum çünkü..." cümlesini tamamlaması ve o şehrin kendine özgü özelliklerini yansıtması bekleniyor.
     Yarışmaya katılmak isteyenlerin çektikleri fotoğrafları 18 Temmuz 2012 tarihine kadar "benimsehrim" etiketiyle Instagram'a yüklemeleri gerekiyor. İstanbul Mode küratörlerinden oluşan bir jürinin yüklenen fotoğraflar arasından seçeceği haftanın en iyi 10 fotoğrafı, İstanbul Modern'in Pinterest hesabında yayınlanacak. Dört haftanın sonunda Pinterest'te yayınlanan fotoğraflar arasında en çok beğenilen 10 fotoğraf, İstanbul Mode küratörleri tarafından yeniden değerlendirilecek ve ilk üçe girenler belirlenecek.
    
     -Birinciye Turkcell'den iPhone 4S-
    
     "Benim Şehrim" fotoğraf yarışmasında birinci seçilen fotoğraf karesinin sahibi Turkcell'den iPhone 4S cep telefonu kazanırken ilk üçe girenlere bir yıllık İstanbul Mode üyelik kartı hediye edilecek.
     Yarışmayla ilgili detaylı bilgiye İstanbul Modern'in internet sitesindeki "Duyurular" bölümünden ulaşılabilecek.
    
    
    


Bu haberi 260 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir