Fortune 500 -Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv: -"Fortune 500 listesinde yer almak…

  • Yazı boyutu
Fortune 500 
     -Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv:
     -"Fortune 500 listesinde yer almak…

Fortune 500 -Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv: -"Fortune 500 listesinde yer almak ABD'de, tüm dünyada ve Türkiye'de çalışan, üreten, ekonomiyi büyüten şirketler için önemli bir başarı"

Turkcell Genel Müdürü Süreyya Ciliv, Fortune 500 listesinde yer almanın ABD'de, tüm dünyada ve Türkiye'de çalışan, üreten, ekonomiyi büyüten şirketler için önemli bir başarı olduğunu belirtti.
     Turkcell'den konuyla ilgili yapılan açıklamada, Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin sıralamasını belirleyen Fortune 500 Türkiye araştırmasının beşinci yılının düzenlenen gala gecesiyle kutlandığı belirtildi.x
     Turkcell'in ana sponsorluğunda gerçekleşen Fortune 500 Türkiye Gala Gecesinde konuşan Ciliv, Fortune 500 listesinde yer almanın ABD'de, tüm dünyada ve Türkiye'de çalışan, üreten, ekonomiyi büyüten şirketler için önemli bir başarı olduğunu belirterek, "Şirketlerimizin başarılarını kutlamak, hem de işbirliklerini artırmak için, karşılıklı öğrenme fırsatları da yaratan bu etkinliğe ve Fortune500'e destek olmaktan mutluluk duyuyoruz. Fortune Türkiye'yi, ödül alan ve listede yer alan tüm şirketlerimizi kutluyoruz, başarılarının devamını diliyoruz" dedi.
     "Küresel ve bölgesel gelişmeler ışığında Türkiye sürdürülebilir büyümeyi nasıl yakalar-" başlıklı panel gerçekleştirilen etkinlikte, Ciliv'in yanı sıra TÜSİAD Başkanı Ümit Boyner, Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı ve Fiba Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Özyeğin görüşlerini aktardı.
    
    
    

Bu haberi 141 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir