Ford'un tüm modelleri, iPad uygulamasında 360 derecelik bakış açısıyla incelenebiliyor

  • Yazı boyutu
Ford'un tüm modelleri, iPad uygulamasında 360 derecelik bakış açısıyla 
incelenebiliyor

Ford'un tüm modelleri, iPad uygulamasında 360 derecelik bakış açısıyla incelenebiliyor

Ford'un tüm modelleri, iPad uygulamasında 360 derecelik bakış açısıyla incelenebiliyor.
     Yapılan açıklamaya göre, otomobilseverler kişisel iPad'lerine AppStore'dan ücretsiz yükleyecekleri uygulamayla ya da Ford satış noktalarında, istedikleri Ford modelinin tüm özelliklerini görebiliyor, renk değiştirebiliyor ve araçla ilgili aradıkları detaylı bilgiye ulaşabiliyor.
     AppStore'da yerini alan ücretsiz uygulama, Apple iPad üzerinde çalışıyor ve "virtual reality" özelliği ile araca ait tüm detayları 360 derecelik bakış açısıyla kullanıcılara deneyimletiyor. Araçların e-broşürlerinin görüntülenebildiği iPad uygulaması ile kullanıcılar, farklı renk seçeneklerini araçlar üzerinde deneyebiliyor, video ve fotoğraf galerileri sayesinde tüm detayları üç boyutlu olarak inceleme fırsatı buluyor.
     İstenirse servis randevusu dahi alabilen uygulama ile aynı zamanda araçlar hakkında bilgi talep edip, bayilerin kendileri ile temasa geçmesi sağlanabiliyor. Yetkili satıcı detaylarına da ulaşabilen Ford tutkunları, buradan araçların fiyatlarına da ulaşabiliyorlar.
    
    
    

Bu haberi 134 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir