Ford Otosan, TOFAŞ, TÜPRAŞ ve Aygaz yöneticileri ICAT panelinde tartışacak

  • Yazı boyutu
Ford Otosan, TOFAŞ, TÜPRAŞ ve Aygaz yöneticileri ICAT panelinde tartışacak

Ford Otosan, TOFAŞ, TÜPRAŞ ve Aygaz yöneticileri ICAT panelinde tartışacak

Ford Otosan, TOFAŞ, TÜPRAŞ ve Aygaz yöneticileri ICAT panelinde tartışacak.
     Yapılan açıklamaya göre, bu yıl 6'ncısı gerçekleştirilen geleneksel ICAT (International Conference on Energy and Automotive Technologies) konferansında düzenlenecek panelde, sanayi, üniversite ve Ar-Ge kuruluşlarının temsilcileri otomotiv sektörünün geleceğini konuşacak.
     Gelenekselleşen ICAT Konferanslarının 6'ncısı, 12 Ekim 2012 tarihinde Four Seasons Hotel Bosphorus İstanbul'da düzenlenecek.
     Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün, Tofaş üst yöneticisi (CEO) Kamil Başaran, Tüpraş Genel Müdürü Yavuz Erkut, Aygaz Genel Müdürü Yağız Eyüboğlu ve OTAM Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Ali Göktan, "Gelecek Yakıt ve Aktarma Organları Teknolojileri: Fırsat ve Tehditler" başlıklı konferansta düzenlenecek panelde, özellikle otomotivin ihtiyacı olan fosil yakıtların geleceği ve yeni güç aktarma sistemlerine uyumlu alternatif yakıtların yaygınlaşması konusunu tartışacak. Konferansın açılış konuşmasını ise Otomotiv Sanayi Derneği Başkanı Kudret Önen yapacak.
     2000 yılından bu yana her iki yılda bir düzenlenen ICAT Konferans dizisi, sanayicilerle akademisyenleri bir araya getirerek, gelecekteki teknolojik trendlerin görüşüldüğü bir platform görevini yapıyor.
     İleri teknolojilerin; sanayi, üniversite ve Ar-Ge kuruluşlarının yerli-yabancı temsilcileri ile tartışılması ana fikri, bu konferansta da sürdürülüyor.
     "Gelecek Yakıt ve Aktarma Organları Teknolojileri: Fırsat ve Tehditler" konferansı, üç teknik bölümün yanı sıra, otomotiv ve akaryakıt sektörünün devlerini bir panelde bir araya getiriyor.
    
    
    

Bu haberi 140 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir