Ford Otosan, "Mixx Awards 2012"de sektörünün en çok ödül olan firması oldu

  • Yazı boyutu
Ford Otosan, "Mixx Awards 2012"de sektörünün en çok ödül olan firması 
oldu

Ford Otosan, "Mixx Awards 2012"de sektörünün en çok ödül olan firması oldu

Ford Otosan, "Mixx Awards 2012"de sektörünün en çok ödül olan firması oldu.
     Yapılan açıklamaya göre, yılın en iyi dijital reklam fikirlerini desteklemek amacıyla düzenlenen ve dijital pazarlama sektöründeki en önemli yarışmalardan biri olarak kabul edilen Mixx Awards'da, Ford Otosan bu yıl 3 ödüle layık görüldü.
     "Mixx Awards Türkiye 2012"de kazandığı üç ödülle Türkiye otomotiv sektörünün en çok ödüle layık bulunan firması olan Ford Otosan, aynı zamanda tüm sektörlerden başvuran 49 şirket arasında en çok ödüle layık bulunan 4'üncü şirket oldu. Ford Otosan ödülleri; Fiesta, Focus ve Ranger reklamlarıyla topladı.
     Dijital pazarlama iletişimi endüstrisinin en iyilerini, sektöre ve hizmet ettikleri markalara kattıkları artı değeri tescilleyen ve IAB Amerika'nın lisansıyla bu yıl üçüncü kez düzenlenen "Mixx Awards Türkiye 2012", dijital reklam kampanyalarını performanslarıyla birlikte değerlendiriyor ve reklam ajansıyla reklam vereni birlikte ödüllendirerek, benzer organizasyonlardan ayrışıyor.
     IAB Türkiye'nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen ve 70 ajanstan toplam 433 başvurunun yapıldığı organizasyonda, Ford Otosan iki ayrı kategoride, üç ödüle layık bulundu; Rich Media Display Reklamları kategorisinde, OgilvyOne Reklam Ajansı tarafından hazırlanan "Fiesta USB" çalışması: Gümüş Mixx, Rich Media Display Reklamları kategorisinde, OgilvyOne Reklam Ajansı tarafından yapılan "Focus Gelecekten Haberler - Habertürk" çalışması: Bronz Mixx, Mobil Reklam kategorisinde, Mobilike - Ontarget Reklam Ajansları tarafından hazırlanan "Ford Ranger" çalışması: Gümüş Mixx.
    
    
    

Bu haberi 103 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir