Ford Otosan, Lojistik Fuarı'nda!

  • Yazı boyutu
Ford Otosan, Lojistik Fuarı'nda!

Ford Otosan, Lojistik Fuarı'nda, yenilenen ürün gamını sergiliyor

Ford Otosan, İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenen Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı'nda, yenilenen ürün gamını sergiliyor.
     Ford açıklamasına göre, 2013 yılı Ocak ayında satışa sunulacak olan Ford Cargo 1846T çekici ilk kez kamuoyunun beğenisine sunulurken Ford müşterilerinin hayatlarını kolaylaştıracak, maliyetlerini düşürecek ve filoların araç parkını daha verimli denetlemelerini sağlayacak Filobil, FordTrucks Rental-Çekici ve Kamyon Kiralama Hizmeti, Ford Sürüş Akademisi, Bakım Paketleri, Uzatılmış Garanti, Gezici Servis, Yerinde Bakım, Euroservis, Avrupa Yol Yardım Hizmeti, Üstyapı Güvence Sistemi, Yakıt Güvence Sistemi ve İkinci El gibi hizmetler tanıtılıyor.
     Fuarda ilk kez sergilenen Ford'un yeni çekicisi 1846T-nin full donanımlı, otomatik şanzımanlı ve de manuel şanzımanlı versiyonları gösteriliyor. Fuar alanında sergilenen Ford Cargo 1838T çekicinin yanı sıra fuarın dış alanında da bir Ford Cargo 1846T ralli çekicisi ve emniyet kemeri simülatörü hazır bulunuyor.
     Türkiye'de geliştirdiği Ford Cargo 1846T ile Truck of the Year'da üçüncülük ödülü almayı başaran Ford Otosan, Ford Dünyası'nın hafif, orta ve ağır ticari araçlarda ana ürün geliştirme ve üretim merkezi konumunu pekiştirmeye devam ediyor. Ağır vasıta pazarında yüzde 20 ile ikinci sırada bulunan Ford Otosan, yılın ilk 10 ayında Türkiye'de yaklaşık 4 bin 800 adetlik Ford Cargo satışına ulaşırken 750 adet Ford Cargo ihraç etti.
     Ford Otosan Kamyon İş Birimi Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Operasyonları Müdürü Emrah Duman, konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede, yılsonuna kadar yurtiçinde 6 bin 500 adetlik Ford Cargo satışına ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.
     Duman, "Ford Trucks olarak bugüne kadarki ivmemizi hızlandırarak güçlenmeye devam ediyoruz. Müşterilerimizin güvenini kazanan ürünlerimiz, sağladığımız yeni katma değerli hizmetlerle birlikte maliyet kalemlerini düşürerek bütçelerine destek olacaklar. İlk alım maliyetinin yanı sıra işletim maliyetlerinde de rakipsiz olan Ford Cargo araçlarımız Filobil, yerinde onarım ve bakım gibi uygulamalarla müşterilerimizin zamandan da tasarruf etmelerini sağlayacak" ifadelerini kullandı.
    
     -Finansmanda Ford Trucks güvencesi-
    

     İkinci el Ford Cargo sahibi olmak isteyen müşterilerinin isteğine uygun ödeme seçenekleri yaratarak ilk alım koşullarında kolaylık sağlayan ödeme seçenekleri ile 0-60 ay arasında vade, 0 faizli kredi imkanı, ikinci el araç kredisi, treyler ve üstyapı kredisi, bakım paketleri ve uzatılmış garanti hizmetlerinin kredilendirilmesi yapılabiliyor.
     Esnek ödemeli kredi seçenekleri arasında ertelemeli, belirli dönem ödemeli, artan ya da azalan, belirli dönemlerde yüksek ödemeli, geri alım garantili balon ödeme imkanları sunuluyor. Ayrıca alternatif finansman kuruluşlarıyla da esnek finansal hizmetler de alınabiliyor.
     Ford Trucks yetkili satıcılarında bulunan her marka ikinci el çekici ve kamyonlar, 0 faizli uygun kredi koşulları ve ödeme seçenekleriyle "fordtrucks.sahibinden.com" mağazasında müşterilere sunuluyor.
    
    
    


Bu haberi 541 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir