Ford, Eylül sonuna kadar ÖTV artışını karşılayacak -Ford müşterileri, 1600 cc altı motora sahip…

  • Yazı boyutu
Ford, Eylül sonuna kadar ÖTV artışını karşılayacak
     -Ford müşterileri, 1600 cc altı motora sahip…

Ford, Eylül sonuna kadar ÖTV artışını karşılayacak -Ford müşterileri, 1600 cc altı motora sahip araçlarda ÖTV artışından kaynaklanan fiyat farkını Eylül sonuna kadar ödemeyecek

Ford'un, 1600 cc altı motor hacmine sahip araçlarda ÖTV artışından kaynaklanan fiyat farkını Eylül sonuna kadar karşılayacağı bildirildi.
     Yapılan açıklamaya göre, Eylül ayında Ford sahibi olmak isteyenler, 1600 cc altı motor hacmine sahip araçlara gelen ÖTV zammını ödemeyecek. Ford'un, müşterilerinin ÖTV zammından etkilenmemesi için Eylül ayı sonuna kadar artıştan kaynaklanan fiyat farkını karşılamasıyla, Ford satın alacak müşteriler, hayallerindeki araca avantajlı taksit seçenekleri ve Ford Options imkanlarından yararlanarak sahip olabilecek.
     Binek modellerde yüzde 12'ye, ticari araçlarda ise yüzde 24'e varan indirim fırsatları ile birlikte Ford modellerinde aynı zamanda '0' faizli vade seçenekleri de sunuluyor.
    
     -Günde 19 liraya Fiesta ve Transit Connect fırsatı-
    
     Binek ve ticari modellerde 60 aya varan vade seçenekleri ile otomobil satın almak isteyenleri Ford marka araçlarla buluşturan Eylül kampanyası ile Ford Fiesta'ya 6 bin 300 lira peşinatla günde 19 liraya sahip olmak mümkün oluyor.
     Kampanya kapsamında Focus, C-MAX ve Transit günde 29 lira, Mondeo ise günde 39 liraya Ford müşterilerine sunuluyor.
     Eylül ayı kampanyası dahilinde bazı binek modellerde 18 bin liralık sıfır faiz ve 18 ay taksitli kredi teklifi, kredi kullanmayan müşteriler için de ilave peşin alım indirimi oluyor.
     Ayrıca Ford Transit minibüs modellerinde 24 ay yüzde sıfır faizle 48 bin lira, diğer Transit modellerinde ise 18 ay sıfır faizle 18 bin lira kredi kullanılabiliyor. Ford Cargo'nun Eylül kampanyasında da, belirlenen modellerde 12 ay sıfır faizle 100 bin lira kredi avantajı sunuluyor.
    
    
    

Bu haberi 208 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir