Ford'dan Kaçmazlar Lojistik'e 30 adet Cargo çekici

  • Yazı boyutu
Ford'dan Kaçmazlar Lojistik'e 30 adet Cargo çekici

Ford'dan Kaçmazlar Lojistik'e 30 adet Cargo çekici

Batmanlı Kaçmazlar Petrol Lojistik, araç filosunu 30 adet Ford Cargo 1838T çekici ile büyüttü.
     Ford açıklamasına göre, Ford Otosan Bölge Satış Müdürü Baran Süslü, satışı gerçekleştiren Ford Yetkili Satıcısı Diyarbakır Otomotiv'in sahibi Mahmut Odabaşı ve Diyarbakır Otomotiv Satış Müdürü Murat Ekinci 30 adet Ford Cargo'yu şirket sahibi Uğur Kaçmaz'a Batman'daki tesislerinde törenle teslim etti.
     Uğur Kaçmaz, törende yaptığı konuşmada Ford Cargo 1838T çekiciyi neden tercih ettiklerine ilişkin şunları ifade etti:
     "Rekabetin iyice zorlaştığı bu dönemde yatırım yaparken her zamankinden çok incelemek zorundayız. Araç parkımızdaki araçların işletme giderlerinin yanısıra satın alma maliyetleri de çok önemli. Ford Cargo 1838T çekicileri bu nedenle değerlendirmeye aldık. Düşük işletme maliyetleri ve cazip kredi imkanları, ayırdığımız yatırım bütçesi ile çok daha fazla aracı yenilememizi sağladı. Ford Cargo'nun yaygın servis ağı ve düşük işletme giderleri de ihtiyaç duyduğumuz rekabet gücümüzü artıracak.
     Ayrıca, Ford Cargo 1838T çekicide bulunan klima ve retarderin (ağır vasıtaların yavaşlatılmasında kullanılan frenleme sistemi) standart olarak sunulması ile çalışanlarımızın konfor ve güvenliğini ek bir bütçeye gerek kalmadan artırmış olduk."
    
    
    

Bu haberi 211 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir