Ford Cargo'dan 0 faizli, uzun vadeli kredi kampanyası

  • Yazı boyutu
Ford Cargo'dan 0 faizli, uzun vadeli kredi kampanyası

Ford Cargo'dan 0 faizli, uzun vadeli kredi kampanyası

Ford Otosan, Ford Cargo'lar için yeni bir kredi kampanyası başlattı.
     Yapılan açıklamaya göre, söz konusu kampanya ile "Ford Cargo 1838T çekici"ye 18 ay 0 faizle 100 bin lira kredi kullanarak, Ford Cargo İnşaat Serisi'ne ise 12 ay 0 faizle 100 bin lira kredi kullanarak sahip olmak mümkün.
     Ford Cargo Yeni İnşaat serisi, 10 mm şasi kalınlığı ile yüksek mukavemet, şantiye koşullarına uygun yükseklik, yeni mandallı tip kullanımı kolay şanzıman, düşük işletme maliyeti ve yakıt ekonomisi gibi özelliklere sahip.
     Ford Cargo 1838T çekiciler ise 2 yıl sınırsız ve opsiyonel 3 yıl sınırsız kilometre garantisiyle tüketicilere sunuluyor.
     Ford Cargo'lar, 1,1 milyon metre karelik alana sahip olan Ford Otosan İnönü Fabrikası'nda üretiliyor. Yurt içinde 30 yetkili satıcı, yurt dışında ise 20 distribütör ile müşterilerine ulaşan Ford, Rusya, Türki Cumhuriyetleri, Doğu Avrupa, Afrika ve Ortadoğu'da 50'ye yakın ülkeye ihraç ediliyor.
     Bin 500 kişiye istihdam sağlayan Ford Otosan İnönü Fabrikası'nda aynı zamanda "Avro 5" normlarına uygun, Ecotorq motor üretimi yapılıyor. 7,3 litre ve 9 litre silindir hacminde 260PS/320PS/360PS/380 PS güce sahip motorlar yüzde 100 Türk iş gücüyle yüzde 100 yerli üretiliyor.
     Açıklamada, Türkiye'nin kendi markasıyla kendi motorunu üreten tek kamyon markası olduğu belirtilen Ford Cargo'nun, yüzde 70 yerlilik oranıyla Türkiye ekonomisine yüksek katma değer sağladığı da ifade edildi.
    
    
    

Bu haberi 153 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir