Ford Cargo 1846T çekicinin, filo teslimi yapıldı

  • Yazı boyutu
Ford Cargo 1846T çekicinin, filo teslimi yapıldı

Ford Cargo 1846T çekicinin, filo teslimi yapıldı

Ford Cargo 1846T çekicinin ilk filo teslimi, Gaziantepli Umutcan Lojistik'e yapıldı.
     Yapılan açıklamaya göre, "2013 Uluslararası Yılın Kamyonu Üçüncüsü" ödülüne sahip 11 Ford Cargo 1846T otomatik vites çekici, Ford Otosan Bölge Satış Müdürü Baran Süslü, satışı gerçekleştiren İnterteks Otomotiv'in sahibi Mustafa Dicle, İnterteks Otomotiv Kamyon Satış Genel Müdürü Kasım Akkor ve Satış Danışmanı Uğur İleri tarafından Umutcan Lojistik'in ortakları Mehmet Sadık Sak ve Ahya Gök'e törenle teslim edildi.
     Şirket ortaklarından Mehmet Sadık Sak, Ford Cargo 1846T çekici ile test aracını kullanarak tanıştıklarını belirterek, "460PS motor gücünün verdiği performans, otomatik vites ve 4 nokta havalı kabin süspansiyonunun getirdiği konforun yanı sıra test süresince aldığımız tüketim değerlerini de rekabetçi bulduk. Ford Cargo'nun sağladığı finansman kolaylığı da kararımızı hızlandırdı ve tercihimizi 1846T'den yana kullandık. 2013'e, Yeni Ford Cargo 1846T çekicilerimizin gücü ve konforuyla başlamaktan mutluyuz" dedi.
     Ford Cargo Bölge Satış Müdürü Baran Süslü de, yeni Ford Cargo 1846T çekicinin güçlü, verimli, dayanıklı ve konforlu olduğunu aktararak, şunları kaydetti:
     "Sektör talepleri doğrultusunda 460PS gücü, İntarder opsiyonu, 4 nokta havalı kabin süspansiyonu, standart kliması, otomatik vites seçeneği ile rekabetçi, talepleri karşılayan bir araç ürettik. Bunların yanında Ford Cargo 1846T çekicimiz, standart olarak sunulan yokuş kalkış desteği, ESP/ Elektronik Denge Kontrol, EBS, intarder opsiyonu ile sunulan akıllı fren sistemi ile taleplerin ve sınıfının ötesine geçti. Rekabetçi yakıt tüketimi ve düşük işletme maliyetleri de eklenince sınıfında haklı bir yer kazanacağını şimdiden söyleyebiliriz."
    
    
    

Bu haberi 336 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir