Ford Cargo "1. Ulusal Fotoğraf Yarışması"nın ödülleri sahiplerini buldu

  • Yazı boyutu
Ford Cargo "1. Ulusal Fotoğraf Yarışması"nın ödülleri sahiplerini buldu

Ford Cargo "1. Ulusal Fotoğraf Yarışması"nın ödülleri sahiplerini buldu

Ford Cargo "1. Ulusal Fotoğraf Yarışması"nın ödülleri sahiplerine dağıtıldı.
     Yapılan açıklamaya göre, Ford Cargo Sanat Atölyesi'nin düzenlediği "Kamyoncunun Hayatı/Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun" fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserler 3-9 Aralık 2012 tarihleri arasında, VKV Ford Otosan Gölcük Sosyal Yaşam ve Kültür Merkezi'nde sergilenecek.
     Ford Otosan'ın güçlü Cargo markası çatısı altında oluşturduğu Ford Cargo Sanat Atölyesi'nin düzenlediği "Kamyoncunun Hayatı/Yollar Sizin Gözünüzle Daha Çekilir Olsun" temalı 1. Ulusal Fotoğraf Yarışması'nın kazananları, ödüllerini törenle aldı.
     Foto muhabiri-belgesel yapımcısı Coşkun Aral danışmanlığında, profesyonel fotoğrafçı ve akademisyenlerden oluşan jüri üyelerinin yaratıcılık ve teknik açıdan yaptığı 4 aşamadan oluşan değerlendirme sonucunda, Adapazarı'ndan İhsan Korkut birinciliğe layık görüldü. Yarışmada ikinci İstanbullu Emre Soytürk, üçüncü ise Kayserili Ahmet Peşkersoy oldu. Vanlı Ruşen Murat Takva mansiyon, İstanbullu Emirhan Karamuk ise Ford Cargo Özel Ödülü'nü almaya hak kazandı.
     Ford Otosan Genel Müdürü Haydar Yenigün de, yaptığı değerlendirmede, yarışmanın çok ilgi gördüğünü ve 1231 eserin değerlendirmeye alındığını belirtti.
     Yenigün, "Fotoğraf sanatçılarımız gerçekten çok başarılı ve etkileyici fotoğraflarla yarışmamıza başvurdu. Kamyon şoförlerinin hayatını, onlarla yaşayarak, onlarla görerek, onları göstererek anlattılar. Jürimiz ödülleri dağıtırken bir hayli zorlandı. İnönü Fabrikası'nda ürettiğimiz Cargo'ları ve kullanıcılarını fotoğraf sanatçılarımızın gözüyle görmek bizim için de enteresan bir deneyim oldu" ifadelerini kullandı.
    
    
    

Bu haberi 179 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir