Fomy

  Gürpınar Adnan Kahveci Mah. İstanbul Cad. Çelik Sk. No:8/3 Beylikdüzü - İSTANBUL 34528 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8555100 090-212-8553595
  Recep (Satış Müdürü)

  Fomy - Hand Rub - Susuz

  • Ürün Adı : Fomy - Hand Rub - Susuz

  Ürün Hakkında

  Teknik Bilgiler / Veriler
  • Sağlıklı olmanın temeli ideal el temizliğidir: Ellerin cm² `sinde 2 ila 6 bin adet bakteri bulunur. Enfeksiyon hastalıklarının en önemli sebebi ellerdeki bakterilerdir. Sadece ABD`de, her yıl ortalama 80 milyon gıda zehirlenmesi tesbit edilmekte ve zehirleyen gıdaların %70`inin hazırlanırken bozulduğu, bununda %40`ına ellerdeki bakterilerin sebep olduğu tesbit edilmiştir.
  • Bakterilere karşı etkili çözüm: Fomy köpük sabun, formülünde bulunan triclosan koruyucu maddesi sayesinde cildinizi bakterilerden arındırarak tam bir koruma sağlar. Düzenli kullanıldığında cilt hastalıklarına yol açan bakteri ve mantarların üremesini engeller. Vücut kokularına sebep olan bakterilere, egzama ve akneye karşı etkilidir.
  • Cildinizin dostu ve koruyucusu: Fomy`nin pH değeri, sağlıklı bir cildin pH değeri olan 5.5`dir. pH değerleri yüksek olan diğer sıvı sabun veya sabunlara nazaran Fomy cildinizin doğal nem dengesini korur ve cildinizin yumuşak kalmasını sağlar. Ayrıca formülünde bulunan ve şampuanlarda kullanılan nemlendirici ve yumuşatıcı maddeler sayesinde hassas ciltleri tahriş etmez ve kurutmaz, kuru ciltleri nemlendirir ve yumuşatır.
  • Kolay, pratik ve ekonomik: Kullanımı kolay ve pratiktir. Sıvıyı köpürtmek için musluk akarken uğraşmaktan, israf ederek lavaboya akıtmaktan kurtarır. Sıvısı konsantre olduğu için 0,5 gram ile el yıkanabilmektedir. Sıvı sabunlarla ortalama 5 gram ile el yıkanabiliyor, sıvı sabuna göre 10 katı daha ekonomiktir.

  Tümünü göster
  Fomy
  Gürpınar Adnan Kahveci Mah. İstanbul Cad. Çelik Sk. No:8/3 Beylikdüzü - İSTANBUL 34528 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-212-8555100
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir