Fokus Bilgisayar San Ve Tic.ltd.şti

  Osmanağa Mah. Nüzhetefendi Sok. No : 50 / 1 - 2 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4494930 090-216-4494936
  İlhan (Yönetim Kurulu Başkanı, CEO, Genel Müdür)

  Fokus Bilgisayar Firması Hakkında - E-şirket Firma Rehberi

  Monster Marka Dizüstü Bilgisayarların Üreticisi olarak Bilişim sektörüne hizmet vermekteyiz ..

  ŞİRKETİN GÖRÜŞÜ

  İki bin` li yıllarda başarılı olabilmek ve müşterilerin isteklerini karşılayabilmek için sadece " bilgisayar parçaları dağıtıcısı " ilkesi güvenilmez hale gelmiştir. Bu ilke ile birlikte mutlaka; güvenilir ürünler, güvenilir iş ortakları, kaliteli hizmet, müşterilerin beklentilerine cevap verebilen profesyonel bir kadro ve tümünün sinerji içerisinde çalışmasını sağlayacak mode

  bir yönetim anlayışı gerekmektedir.

  Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesinden emin olabilmek için ilk önce güvenilir iş ortakları ve bu firmaların güvenilir ürünleri ile ilgili antlaşmalar yapmaya karar verdik. İkinci olarak her müşterinin özel ihtiyaçlarını karşılamaya ve onları ilk sıraya koymaya karar verdik. Bu amaçlarımıza ulaşmak için aşağıdaki beş noktayı takip etmekteyiz.

  1. Müşteri ihtiyaçlarının değeri ve müşterinin beklentilerinin karşılanması
  2. Zamanınında ve en üstün kalitede hizmetler sunmak,
  3. Verdiğimiz sözlere bağlı kalmak,
  4. Müşterilerimiz ile fırsatları paylaşmak,
  5. Müşterilerimiz ile birlikte kazanma stratejisini korumak

  Müşterilerimizin gerçek ortaklarımız olduğuna inanıyoruz. Onlarla beraber çalışmalıyız ve onların bütün sorumluluğunu almalıyız. Değerli müşterilerimizin önerileri ile kendimizi değerlendirme ve geliştirme fırsatını kazanacağız.

  [ Hizmet ]

  Bizim kalite tanımlamamıza göre hem bilgisayar parçaları kaliteli üretilmeli hem de verilen hizmetler kaliteli olmalıdır. Şirketimizin kurulmasından bu yana en üst kalite de hizmet vermek bizim en önemli politikamız olmuştur.

  FOKUS` dan ürünlerinizi almanızdan itibaren size teknik destek, RMA ve diğer servisler sağlanmaktadır. Haftanın 6 günü sizin tüm problemlerinize cevap vermeyi ve çözüm bulmayı taahhüt ediyoruz. Satışını gerçekleştirdiğimiz bütün ürünler ile ilgili birebir ürün değişim, ürün iade, USD olarak para iade ve kredi kartı ile yaptığınız alımlara iad

  Tümünü göster

  Sertifikalar

  Firmanın kayıtlı sertifikası bulunmamaktadır.
  Fokus Bilgisayar San Ve Tic.ltd.şti
  Osmanağa Mah. Nüzhetefendi Sok. No : 50 / 1 - 2 ( / İstanbul / Türkiye)
  090-216-4494930
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir