Wa-den Sağlık Ve Kozmetik Bitkisel Toptan Dağıtım

  yeni devlet hastanesi yanı şeyhan eczanesi yenişehir mardin (Merkez / Mardin / Türkiye)
  090-505-5936864 090-482-2137721
  veysi denli (Firma Sahibi / Ortağı)

  Fiyto Şampuan( Saçdökülmesine Karşı Bitkisel Çözüm)

  • Ürün Adı : Fiyto Şampuan( Saçdökülmesine Karşı Bitkisel Çözüm)

  Ürün Hakkında

  saç dökülmesne karşı yeni formül ısırgan özlü bitkisel kobinasyon şampuan ve losyon hediyeli dermatolojik bir ürün aySaç Dökülmesine Karşı Moleküler Bakım

  100 doğal ısırgan otu özüyle hazırlanmıştır. Yağlanmaya karşı etkilidir. Hiçbir kimyasal boya koku maddesi içermez. E vitamini çok güçlü bir antioksidan olup saç köklerini besler. Antibakteriyel bitki özleri sayesinde saç diplerindeki zararlı bakterileri temizler ve saçı güçlendirir. Doğal A ve C vitamini içerir. Saç derisindeki kan dolaşımını düzenler.

  Yoğun Isırgan Ekstralı fiyto Şampuan

  Etkinliği dermotolojik testlerle kanıtlanmış 100 doğal bitki özlerinden üretilen fiyto Şampuan ve Losyon düzenli kullanımda saç dökülmesini önler. Yoğun Isırgan Eksratlı fiyto Şampuan saç diplerinde saç dökülmesine neden olan DHT birikimini engeller. Saçların dökülmesini durdurur. Sağlıklı bir şekilde uzamasını sağlar.
  fiyto losyon:
  Sanfiyto HOT_OİL tamamen doğal bitki özleri ile hazırlanan ve multivitaminlerle güçlendirilen bitkisel bir saç bakım ürünüdür.Zayıflamış saçları besler ve canlandırır.

  KULLANIMI:Saç diplerine ve uçlarına masaj yolu ile uygulanır.Tercihen yarım saat veya daha uzun süre saçta kalabilir.Sonra Sanfiyto şampuan ile yıkanır.

  En iyi sonuç için haftada iki kez veya istenilen sıklıkta uygulanabilir.

  Tümünü göster
  Wa-den Sağlık Ve Kozmetik Bitkisel Toptan Dağıtım
  yeni devlet hastanesi yanı şeyhan eczanesi yenişehir mardin (Merkez / Mardin / Türkiye)
  090-505-5936864
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir