Mustafa Yaprak

  bodrum-muğla ( / Muğla / Türkiye)
  090-505-9504172
  mustafa yaprak (Bakım Onarım Mühendisi)

  Firsatlar Bazen Böyle Yakalanir.

  • Ürün Adı : Firsatlar Bazen Böyle Yakalanir.

  Ürün Hakkında

  Fırsatlar Bazen Böyle yakalanır.

  ODTÜ Felsefe öğrencilerini en çok zorlayan hocalardan biri final sınavı yapacakmış. Bu hoca cins sorularıyla meşhurmuş. Sınav günü gelmiş.Öğrenciler "Büyük sınıflardan hep dinlerdik.Bakalım bu adam bize nasıl birşey soracak?" diyedüşünerek girmişler sınava.Hoca sınıfa gelmiş ve sınav sorusu olarak tahtaya "WAY?" (Neden?) yazmış. Öğrenciler afallamış tabii Sonra herkes kağıda yumulmuş.Yalnız bir öğrenci, sınavın ilk dakikasında kağıdını teslim etmiş. Öğrencinin cevabı da soru gibi kısaymış: " WHY NOT?" ( Neden olmasın ki?) Bu öğrenci sınavdan o zamana kadar kimsenin başaramadığı bir sonuç olan 100 almış. Üstelik hoca, okul biter bitmez öğrenciyi asistan yapmış.

  FIRSATLAR BAZEN BÖYLE KAÇIRILIR?
  Adamın biri Londra`da Taksiye binmiş, oteline gidecek Şöför radyoyuaçmış, radyoda Tom Jones söylüyormuş. Yolcu da başlamış Tom Jones`a bağıra bağıra eşlik etmeye.Şöför kibarca uyarmış, "Lütfen susun da, Tom Jones`u dinleyelim. Ben buadamın hayranıyım? Kusura bakmayın ama, çatlak sesiniz ahengi berbat ediyor!" Yolcu susmuş. Neyse otele varmışlar, adam şöföre para öderken kartvizitini de uzatmış. kartvizitte "TomJones" yazıyormuş!
  LYONESS KAZANÇ SİSTEMİ

  Cashback Kart Kendi Alışverişlerinizden Alış verişlerinizden sektörlere göre% 3 ila% 26 arasında kazanç (nakit + pozisyon)
  Kendi alışverişlerinizden % 1 nakit kazanç
  Direk üyelerinizin alışverişlerinden% 0, 5 nakit kazanç
  İndirek üyelerinizin alışverişlerinden% 0, 5 nakit kazanç
  Direk üyelerinizin primlerinden% 18, 75 nakit kazanç
  indirek üyelerinizin primlerinden% 6, 25 kazanç
  Harcadığınız ve Alışverişlerden kazandığınız Paranın bir kısmı pozisyon hesabınızda birikir bu para onu 50 € olduğunda size bir pozisyon verilir. Bu pozisyon sizin matrixinize yerleştirilir. Üye Yaptığınız insanların kazandığı pozisyonları da sizin pozisyonunuzu 2. her hafta yüzdesini euro olarak geri alıyorsunuz Paranın basamağa çıkardığında 582 € nakit kazanç sağlarsınız.
  Alışverişlerden kazandığınız 50 Euro değerindeki pozisyon 5. basamağı bitirince 19.458 Euro nakit kazanç sağlarsınız.

  LYONESS network sisteminde 10 ayrı şekilde para kazanırsınız. İşte size başlıcalar

  1. Alışveriş Primi: LYONESS Cashback Card` ınızla LYONESS ile anlaşmalı üye işyerlerinden yaptığınız tüm alışverişlerde % 1 nakit prim kazanırsınız.
  2. Arkadaşlık Primi: Altınıza yaptığınız tüm direkt üyelerinizin ve onların üyeleri olan indirekt üyelerinizin LYONESS ile anlaşmalı üye işyerlerinden yaptıkları tüm alışverişlerde % 0, 5 nakit prim kazanırsınız.
  3. Pozisyon Primi: Sizin ve üyelerinizin yaptığı alışverişlerin belli bir yüzdesi nakit olarak hesabınıza yatarken belli bir yüzdesi de pozisyon hesabınızda birikir. Pozisyon hesabınızdaki birikim belli aşamalara geldiğinde birinci katta 50 Euro` ya aldığınız bir pozisyon için 450 Euro pozisyon primi kazanırsınız.
  4. Sistem Primi: Size direkt bağlı ve en az birer pozisyonu olan dört üyeniz varsa sistem primi alabilirsiniz. 50 Euro`luk bir pozisyon birinci kattaki yolunu tamamladığında 132 Euro nakit sistem primi kazandırır.
  Dikkat ÖNEMLİ!!!: 50 Euro`luk bir pozisyon beşinci katı tamamladığında sistem + pozisyon gelirleri olarak toplam 19.458 Euro prim kazandırır .
  5. Ortaklık Primi: Direkt bağlı üyeniz sistem primi aldığında siz de 24, 75 Euro nakit ortaklık primi alırsınız. İndirekt üyeniz sistem primi kazandığında ise ortaklık priminiz 8, 25 Euro olur.
  6-Kariyer Primi: Her ay altınızdaki tüm üyelerin oluşturduğu ticaret hacmine göre kariyer puanınız hesaplanır. Sonra puanınızın karşılığı olan kariyer primi hesabınıza yatırılır. Aylık kariyer bonus primi 200 Euro ile 50.000 Euro arasında değişir. Buna bir de kariyer basamağınızın karşılığı olan birim rakamın puanınızla çarpımı eklenir.
  HEMEN BAŞVURU İÇİN
  http://www.lyoness.ag/TR/
  MNS ve mail adresimiz : myaprak2009@hotmail.com
  Mustafa yaprak
  0505 950 41 72

  Tümünü göster
  Mustafa Yaprak
  bodrum-muğla ( / Muğla / Türkiye)
  090-505-9504172
  e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir