Finansbank'tan Şubat Ayına Özel Dosya Masrafsız Konut Kredisi

  • Yazı boyutu
Finansbank'tan Şubat Ayına Özel Dosya Masrafsız Konut Kredisi

Finansbank'tan Şubat Ayına Özel Dosya Masrafsız Konut Kredisi

Finansbank, Şubat ayına özel dosya masrafsız konut kredisi kampanyası düzenledi.
     Yapılan açıklamaya göre, konut alımını desteklemek amacıyla 180 aya kadar vade sağlayan ve faiz oranı yüzde 0,78'den başlayan Finansbank'ın dosya masrafsız konut kredisi Şubat ayı sonuna kadar devam edecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Finansbank Kitle Bankacılığı Direktörü Enis Kurtoğlu, düşük konut kredisi faizi ve dosya masrafsız kredilerle müşterilerine kira öder gibi ev sahibi olma olanağı sunduklarını ifade etti.
     Şubat ayı boyunca, ev sahibi olmak isteyenlerin dosya masrafı ödemeyeceğini vurgulayan Kurtoğlu, "Faiz oranındaki düşüşler ile ihtiyacı olan herkese ev sahibi olmaları için önemli bir kolaylık sağlıyoruz. Şubat ayına özel dosya masrafsız ve yüzde 0,78'den başlayan cazip faiz oranlarımız sayesinde müşterilerimizin istediği eve 180 aya varan vadelerle kolaylıkla sahip olması için avantajlar sunuyoruz" değerlendirmesini yaptı.
    
    
    

Bu haberi 176 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir