Finansbank'tan Öğretmenler Günü'ne özel ihtiyaç kredisi

  • Yazı boyutu
Finansbank'tan Öğretmenler Günü'ne özel ihtiyaç kredisi

Finansbank'tan Öğretmenler Günü'ne özel ihtiyaç kredisi

Finansbank, Öğretmenler Günü'ne özel olarak tüm öğretmenlere, yüzde 1,29 faiz oranı ve 60 aya kadar vade seçeneğiyle dosya masrafsız ihtiyaç kredisi sunuyor.
     Finansbank açıklamasında, bankanın, öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü düşük faizli dosya masrafsız ihtiyaç kredisi ile kutladığını belirtti. Finansbank, yüzde 1,29 faiz oranlı ve dosya masrafsız olarak sunduğu yeni ürününde 60 aya kadar da vade seçeneği sağlıyor.
     Finansbank Kitle Bankacılığı Direktörü Enis Kurtoğlu, öğretmenlere özel olarak başlatılan yeni kampanyayla tüm öğretmenlere acil ihtiyaçlarını uzun vadeli bir ihtiyaç kredisiyle karşılama imkanı sunulduğunu belirtti.
     Kurtoğlu, "Öğretmenlik mesleğine gönül veren insanların ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu kampanyayı onlar için özel olan 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel olarak hayata geçirdik. Yüzde 1,29 gibi çok cazip faiz oranımızın yanı sıra birçok avantaj ile onlara destek olmayı sürdürüyoruz" dedi.
     Kasım ayı sonuna kadar geçerli olacak kampanyada hesaptan verilecek bir adet Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ile kredi süresi boyunca Hesap İşletim Ücreti muafiyetinin yanında konut kredisinde dosya masrafı, ipotek ve ekspertiz ücretinde yüzde 25 indirim fırsatları bulunuyor.
    
    
    

Bu haberi 133 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir