Finansbank'tan KOBİ'lere özel Finans Yıldızı

  • Yazı boyutu
Finansbank'tan KOBİ'lere özel Finans Yıldızı

Finansbank'tan KOBİ'lere özel Finans Yıldızı

Finansbank, KOBİ müşterilerine özel yeni bir ürün çıkardı. Müşterilerin muhasebe sistemlerine entegre edilebilen yeni ürün Finans Yıldızı ile EFT, havale ve döviz transferleri hızlı, hatasız ve güvenli bir şekilde gerçekleştiriliyor.
     Finansbank açıklamasına göre, operasyonel risk ve maliyetleri en aza indiren program, firmaların nakit akışlarının verimli şekilde yönetilmesine olanak sağlıyor.
     Özellikle KOBİ olarak nitelendirilen işletmelere yönelik bir program olma özelliği taşıyan Finans Yıldızı ile EFT, havale ve döviz transferleri gelişmiş güvenlik altyapısı ile hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.
     Finans Yıldızı programı düzenli ödeme ve tahsilat yapılan hesaplara ilişkin takipleri ve bilgi akışını da sağlıyor.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Finansbank Nakit Yönetimi Bölüm Müdürü Okay Yıldırım, "Bizce Mümkün" sloganı ile müşterilerine sundukları hizmet yelpazesini genişletmeye devam ettiklerini kaydetti.
     Amaçlarının müşterilerinin hayatlarını kolaylaştırmak olduğunu vurgulayan Yıldırım, "Müşterilerimizin muhasebe sistemlerine entegre edilebilen Finans Yıldızı programı ile işleyiş, takip, kontrol ve bilgi akışının hızla gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Programa kayıtlı hesaplar ile işlemler hızlı ve hatasız bir şekilde gerçekleştirilirken, durum bilgileri e-mail olarak da müşteriye raporlanıyor" ifade etti.
    
     -KOBİ'lerin nakit akışı kolaylaşıyor-
    
     "Finansbank Doğrudan Borçlandırma Sistemi'ne (DBS) dahil olan ana firmalar, bu modül sayesinde satış yaptıkları bayilerine ait borç bilgilerini bize ileterek, belirtilen vade tarihinde bayi hesaplarından tahsilat yapabilecek" ifadesini kullanan Yıldırım, bu program sayesinde vade tarihinden önce, fatura iptali ve değişikliğinin yapılabildiği sistem üzerinden bayilerin limit, kullanılabilir limit, risk limiti ve tahsilat sonuçlarının da görüntülenebildiğine dikkati çekti.
     Finansbank müşterilerinin ofislerinde, uzman ekipleri tarafından kurulumu gerçekleştirilen programın eğitimlerinin de uzman ekipler tarafından verildiğini anlatan Yıldırım, kurulum ve satış sonrası hizmetin ücretsiz olduğu program için ayrıca bir de teknik destek hattının bulunduğunu bildirdi.
    
    
     yayıncı: Affan Kulunyar

Bu haberi 312 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir