Finansbank'tan kamu çalışanlarına Kamu İhtiyaç Kredisi

  • Yazı boyutu
Finansbank'tan kamu çalışanlarına Kamu İhtiyaç Kredisi

Finansbank'tan kamu çalışanlarına Kamu İhtiyaç Kredisi

Finansbank, kamu çalışanlarına "cazip koşullu" ihtiyaç kredisi fiyatlandırmasının yanı sıra "özel avantaj getiren" Kamu İhtiyaç Kredisi'ni sundu.
     Yapılan açıklamaya göre, aylık yüzde 1,35 faiz oranıyla dosya masrafsız ihtiyaç kredisinin yanı sıra dileyenlere düşük faizli dosya masraflı Kamu İhtiyaç Kredisi seçeneği de bulunacak. Kredi tutarı sınırlaması bulunmadığı üründe, 60 aya kadar vade seçenekleri de olacak.
     Ayrıca, hesabından bir Otomatik Fatura Ödemesi Talimatı veren müşteriler kredi vadesi boyunca Hesap İşletim Ücreti'nden muaf tutulacak. Finansbank'ın kamu müşterileri, konut kredisinde de tüm masraflarda yüzde 25 indirimden faydalanacak.
     Finansbank Kitle Bankacılığı Direktörü Enis Kurtoğlu, konuya ilişkin değerlendirmesinde, sadece kamu çalışanlarına özel bu yeni avantajların, hem bankalarının müşterisi olan kamu çalışanlarının ihtiyaç ve konut kredisi ihtiyaçlarına cevap vereceğini, hem de henüz bankalarıyla tanışmamış kamu çalışanlarının Finansbank ailesine katılması için bir fırsat olacağını düşündüklerini ifade etti.
    
    
    

Bu haberi 163 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir