Finansbank'tan hemşirelere özel bankacılık programı

  • Yazı boyutu
Finansbank'tan hemşirelere özel bankacılık programı

Finansbank'tan hemşirelere özel bankacılık programı

Finansbank, hemşirelere özel "Hemşire Bankacılık Programı"nı hayata geçirecek.
     Finansbank açıklamasına göre, programdan hem özel hem de kamu hastanelerinde çalışan tüm hemşireler, ebeler, hemşire olarak görev yapan sağlık memurları, hemşire statüsünde çalışan sağlık teknikerleri ve teknisyenleri yararlanabilecek.
     Açıklamada görüşlerine yer verilen Finansbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Erkin Aydın, "Bizce Mümkün anlayışımız çerçevesinde vizyonumuz, Türkiye'yi başarıya taşıyacak her bireysel ve ticari finansal planın mimarı olmak. Bu doğrultuda misyonumuzu, ihtiyaçları anlamak, doğru çözümler üretmek ve memnuniyete dayalı yaşam boyu ortaklık kurmak olarak belirledik ve bunu gerçekleştiriyoruz" ifadelerini kullandı.
     Bireysel müşterilerinin hayatlarını nitelikli bankacılık hizmetleriyle kolaylaştırmayı ve zenginleştirmeyi hedeflediklerine değinen Aydın, banka içerisindeki farklı birimlerin işbirliği ile yürüyen sektörel perakende bankacılık hizmetlerini de bu hedef kapsamında sunduklarını ifade etti. Odaklandıkları sektörlerin başında sağlık sektörünün geldiğini ve bu alanda çok önemli adımlar attıklarını anlatan Aydın, "3 yılın sonunda 230 bin hemşirenin en az yarısının bankası olma" hedeflerine dikkati çekti.
     Finansbank Ödeme Sistemleri ve Alternatif Kanal Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Kunter Kutluay ise, açıklamada Türkiye'de ilk defa Finansbank tarafından tüm hemşirelere, ebelere, hemşire olarak görev yapan sağlık memurlarına, hemşire statüsünde çalışan sağlık teknikerleri ve teknisyenlerine yönelik birçok ayrıcalıklı hizmet sunan çok özel ücretsiz bir kart çıkardıklarını belirtti.
     Hemşire kartın, sadece Finansbank tarafından sunulduğunu ve "banka kartı" ile "kredi kartı" özelliklerini tek kartta bir araya getirdiğini söyleyen Kutluay, "Ayrıca Hemşire Kart sahibi olan müşterilerine "Yıldız Hemşire" olma fırsatını sunuyoruz. Yıldız Hemşire olmak isteyen "Hemşire Kart" sahipleri 3 Mayıs 2013 tarihine kadar Finansbank'a Altın Biriktiren Hesap açma talimatı veya iki adet otomatik fatura ödeme talimatı verirlerse tatil çekilişine katılmaya hak kazanacak. Tam 500 hemşiremiz 2 gece 3 gün termal otelde çift kişilik tatil yapma şansına sahip olacak" değerlendirmesinde bulundu.
     Açıklamaya göre hemşireler; hastanelerde kullandıkları görev kartları, TC. Sağlık Bakanlığı'ndan edindikleri hemşire kimlik belgeleri, diplomaları ve Hemşirelik Meslek Yüksek Okulu'nda okuduğuna dair alınan öğrenci belgeleri ile "Hemşire Kart" sahibi olabiliyor.
     Hemşire Kart sahipleri, 4 bin liraya varan faizsiz ve dosya masrafsız kredi, yüzde 20 faiz indirimli kredili mevduat hesabı, kredilerde özel indirim ve erteleme fırsatları gibi hemşirelere özel ayrıcalıklı Finansbank hizmetlerinden yararlanabiliyor.
     Finansbank, Hemşire kart sahiplerine kredi avantajları dışında İstanbul-da bulunan hava limanlarındaki Lounge'lara bir misafiriyle birlikte ücretsiz giriş hakkı ve termal otellerde iki gece konaklamada bir gece fiyatı ödeme avantajları da sağlıyor.
    
    
    

Bu haberi 180 kişi okudu

Ziyaretçi yorumları

Lütfen bekleyiniz...
Toplam 1000 karakter

Diğer Haberler

e-Sirket.com, Nette İnternet Teknolojileri Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti.’nin Tescilli Markasıdır. © 2006 e-Sirket.com Tüm Hakları Saklıdır.
Sitemizde yer alan yazı, resim ve haberler izinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
e-Sirket.com bir nette interactive projesidir Hata bildir